משפט

הרוכשים בפרויקט "אור על הפארק": למכור את דירותיה של ענבל אור

לטענתם, אור צברה חובות של כ-6 מיליון שקל בפרויקט ברמת גן, ובעקבות מצבה המשפטי, יש להעמיד למכירה מיידית את זכויותיה

זוהר שחר לוי 18:4826.06.16

קבוצת הרוכשים בפרויקט "אור על הפארק" של ענבל אור ברמת גן, פנתה בימים האחרונים לבית המשפט המחוזי בתל אביב בדרישה למנות כונסי נכסים לזכויותיה של ענבל אור במגדל המגורים כדי שימכרו את זכויותיה זאת לאחר שצברה חוב של כ-6 מיליון שקל לקופת המיזם.

 

 

הרוכשים הגישו את הבקשה בהסכמתו של מפרק קבוצת אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז והם מבקשים למנות אותו ככונס לצידו של עו"ד מאיר הלר, בא כוחם.

 

מדובר בפרויקט קבוצת רכישה שיזמה קבוצת אור לבניית מגדל מגורים בן 27 קומות הכולל 100 יחידות דירות ו-3 קומות מרתף ברחוב אחד העם 16 ברמת גן. אור רשומה במיזם כמחזיקה בדירה בקומה 12 ובזכויות בקומה ה-26, שהיא למעשה אחת מדירות הפנטהאוז.

ענבל אור ענבל אור צילום: עמית שעל

 

לטענת הנציגות, אור צברה חובות משמעותיים במיזם, העומדים כיום על כ-6 מיליון שקל ועל כן, ולאור מצבה המשפטי נוכח הליכי הכינוס כלפיה, יש להעמיד למכירה מיידית את זכויותיה בפרויקט.

 

"חובה של החייבת תופח כל העת. בהעדר מימון ואף התחייבות למימון מצד החייבת, הודיעה הנציגות לכונס הזמני כי היא מפסיקה את הבניה בקומה 26", כך לפי הבקשה, "לאור נסיבות אלו... שעלולות לשבש את גמר הבנייה ולפגוע בכלל חברי הקבוצה, חיוני למכור בהקדם האפשרי את זכויות החייבת במיזם".

 

במסגרת הבקשה מבקשים עוה"ד הלר וארז, המתבקשים להתמנות ככונסי נכסים, שכר טרחה שיעמוד על שיעור כולל של 6% מהתמורה שתתקבל ממכירת הזכויות בדירות, סכום שיחולק בין הכונסים באופן שווה.

 

מענבל אור, המיוצגת על ידי עו"ד אוריאל זעירא, נמסר: "מאחר והפנייה הוגשה לבית המשפט גם התגובה תימסר לשם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x