$
תיירות

קדימה לשופינג: הישראלים מסתערים על לונדון

בעקבות הירידה בשער הליש"ט חל גידול של 58% בחיפושי חופשות בבריטניה. על פי האתר המקוון TRAVELIST לונדון זינקה בסוף השבוע מהמקום ה-13 ברשימת החיפושים למקום השלישי

תומר הדר 13:2726.06.16

הברקזיט הביא עמו ירידה בשער הלי"שט, דבר שתורגם מיידית לרכישה פוטנציאלית של בגדים, מוצרי אלקטרוניקה וסחורות אחרות בזול, ובהסתערות של ישראלים על לונדון.

 

על פי נתוני האתר המקוון TRAVELIST, הישראלים "גילו" את לונדון בסוף השבוע וחיפשו הזדמנויות לצאת לכיוון הממלכה המאוחדת. לדברי תמר גרזון, מנכ"לית TRAVELIST: "בסוף השבוע חל גידול של 58% בחיפושי חופשות לבריטניה לעומת סוף השבוע הקודם". עוד מדגישה גרזון כי חל גם גידול של 58% ביחס לשבוע שעבר במספר חיפושי החופשות בלונדון עצמה.

 

לפי TRAVELIST, בסוף השבוע שעבר נמצאה בריטניה במקום ה-14 ברשימת המדינות בהן הישראלים מחפשים חופשה. כעת עלתה בריטניה למקום השמיני. ברחובות לונדון עצמה - ככל הנראה ישמעו בקרוב לא מעט עברית: על פי TRAVELIST- לונדון זינקה מהמקום ה-13 ברשימת החיפושים למקום השלישי. גם באתר גוליבר ניכרת תכונה רבה: לונדון הפכה להיות היעד הראשון של הישראלים בכמות חיפושי החופשות והדילים, ונמצאת כעת מעל ברלין, ניו יורק ובנגקוק במספר החיפושים.

 

לונדון זינקה למקום השלישי לונדון זינקה למקום השלישי צילום: אי פי אי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x