$
רכב

רולס רויס מציגה את מכונית הקונספט שמתווה את "עתיד התחבורה היוקרתית"

החברה הודיעה כי לרכב החדש מערכת הנעה חשמלית לחלוטין. את תא הנוסעים רולס רויס מגדירה כ"אי של מקלט ושלווה" בתוך הרולס רויס הענקית, המשתרעת על 5.9 מטרים

תומר הדר 15:2216.06.16

רולס רויס הבריטית העניקה היום "מתנה" לחברת האם שלה ב.מ.וו לרגל 100 שנים להיווסדה: מכונית הקונספט רולס רויס 100 VISION.

 

מעבר להיותה של הרולס רויס מחווה מעניינת לחברת האם, מדובר גם במכונית בעלת חשיבות אסטרטגית גבוהה הממחישה לא רק את מחויבותה של רולס רויס לחברת האם הגרמנית, אלא גם לעתידה של החברה הבריטית. למעשה, ה-VISION מגדירה, לפי רולס רויס, את "עתידה של התחבורה היוקרתית", לא פחות.

הסמל הידוע של רולס רויס הסמל הידוע של רולס רויס

 

בנאום ההצגה של הרכב ציינו בכירי ב.מ.וו (המודעים היטב לעובדה שכיום אסור לפגוע בזהותו הבריטית במהותה של המותג) כי הקונספט החדש "מבטא את רצוננו לא להרהר בעבר, להיות חדשניים ככל האפשר וגם לבטא את היסטוריית

המותג".

 

על פי רולס רויס, ה-VISION מהווה המחשה של כיצד יראו במהלך העשורים הקרובים אמצעי תחבורה המיועדים לאלפיון העליון. הדגש, כפי שהיה מאז ומתמיד ברולס רויס, הוא על "התקדמות חסרת מאמץ", הודות לקריומה של מערכת הנעה חשמלית לחלוטין, או כפי שרולס רויס עצמה מציינת: "בעתיד לא יתקיימו מנועי בנזין בעלי 12 בוכנות. את תא הנוסעים רולס רויס מגדירה כ"אי של מקלט ושלווה" בתוך הרולס רויס הענקית, המשתרעת על 5.9 מטרים.

 

וכמובן, כנהוג ברולס רויס מאז תחילת המאה הקודמת, גם על חרטומה של ה-100 VISION מותקנת ה-SPIRIT OF ECSTASY – הפסלון המכונף המפורסם שעוצב בתחילת המאה הקודמת ומותקן בחזיתה של כל מכונית רולס רויס מאז.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x