משפט

לא מתפנה, בינתיים: ענבל אור תישאר בדירתה בגבעתיים

יזמת הנדל"ן שנדרשה לפנות היום את הדירה בה היא מתגוררת ברחוב הל"ה קיבלה ארכה מבית המשפט המחוזי בתל אביב עד להכרעה בבקשת הערעור שהגישה

זוהר שחר לוי 14:3515.06.16
יזמת הנדל"ן ענבל אור שאמורה הייתה לפנות היום (ד') את הדירה בה היא מתגוררת עם ילדיה ברחוב הל"ה בגבעתיים קיבלה אוויר לנשימה מבית המשפט המחוזי בתל אביב שדחה את הפינוי עד לדיון והכרעה בבקשת הדחייה שהגישה.

 

הבוקר פורסם ב"כלכליסט" כי אור פנתה לאחרונה לבית המשפט בבקשה לדחות את מועד הפינוי עד לחודש אוגוסט בתמורה לתשלום דמי שכירות וזאת כדי למנוע "נזק בלתי הפיך".

 

בעקבות בקשתה של לאור לדחייה הסכים השופט אורנשטיין שלא לפנותה עד שיכריע בבקשתה, וזאת "מבלי לקבוע מסמרות".

 

מימין: אור ועורך דינה אילן בומבך מימין: אור ועורך דינה אילן בומבך צילום: עמית שעל
בחודש שעבר דחה בית המשפט העליון את בקשתה של אור לעכב את פינויה מהדירה בגבעתיים והורה לה לפנותה עד ל-15 ביוני. אור ערערה לבית המשפט העליון על החלטת הפינוי שניתנה על ידי שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, ובמקביל ביקשה לעכב את ביצוע הפינוי. בעוד שבקשתה לעכב את הפינוי נדחתה, הדיון בערעור עצמו טרם הוכרע.

 

אף ששופט בית המשפט העליון, ניל הנדל, דחה את בקשתה לעכב את ביצוע הפינוי הוא הסכים לאפשר לה דחייה של שבועיים בפינוי כדי לאפשר לה לאתר דירה המתאימה לצרכיה ולצרכי משפחתה. באשר לסיכויי הערעור, ציין השופט הנדל כי "אינני סבור כי הם גבוהים דיים באופן המצדיק עיכוב ביצוע".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x