$
דעות

פרשנות

שקשוקה חדשה: גם בדיעבד, גורן צריך היה לדווח

הבקשה של עו"ד יעקב סבו לא רק טוענת לניגוד עניינים של גורן, אלא גם להבשלתו ל"תמורה" ממשית שניתנה לכספי: שחרור לקוחותיו מאחריות תמורת השבת סכום מגוחך

משה גורלי 08:3521.04.16

אשמה כה חמורה, נדמה שטרם הוטחה בפניו של נשיא בית משפט מחוזי בדימוס. הבקשה של עוה"ד יעקב סבו, חגי קלעי ואוהד רוזן לא רק טוענת לניגוד עניינים של גורן, אלא גם להבשלתו ל"תמורה" ממשית שניתנה לכספי: שחרור לקוחותיו מאחריות תמורת השבת סכום מגוחך.

 

עכשיו ירוצו כולם ללוח השנה, לבדוק מתי בדיוק הסתיימו זיקותיו של גורן, במיוחד לכספי. האם כספי בכלל נדרש להתערב בשכרו של גורן, ואם כן, האם התערב לטובתו (שאז יש לגורן סיבה להכיר לו תודה) ואולי התערב לרעתו (ואז לגורן יש סיבה להיפרע ממנו). ותישאל השאלה האם היה על גורן לדווח גם אם הסתיימו לחלוטין ענייניו מול הבנק וכספי.

 

התשובה, נדמה לי חיובית. ועדה בלתי תלויה אמורה להיות נקיה ושקופה גם כשמדובר בזיקות שהסתיימו. היה כבר מי שהגדיר את הסיפור כשקשוקה חדשה שרקח כספי, והשאלה היא האם היא תערב לחכו של כבוב, חסיד גדול של ועדות בלתי תלויות וגם של הרצון לסיים את הסיפור הזה כמה שיותר מהר. ומה יעשה כבוב עם סבו שנחוש לפוצץ את המסיבה. לאחר שזרק אותו מהדלת, הנה הוא נכנס שוב דרך החלון.

 

השופט בדימוס אורי גורן. האשמה חמורה השופט בדימוס אורי גורן. האשמה חמורה צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x