$
משפט

ממשיכה להסתבך: ענבל אור שוחררה בערבות לביתה

יזמית הנדל"ן נחקרה באזהרה במפלג הונאה במחוז תל אביב של המשטרה. בין השאר נבדקים חשדות להלבנת הון, הונאה על מכירה כפולה של דירות, שימוש בכספי ציבור ועוד. בימים האחרונים גבתה המשטרה גרסאות מכמה מהבכירים בקבוצתה של אור

זוהר שחר לוי 18:1406.04.16

יזמית הנדל"ן ענבל אור שוחררה הערב (ד') בערבות לאחר שנחקרה תחת אזהרה במשטרה. החקירה מתנהלת במחלק ההונאה במחוז תל אביב ונוגעת לחשדות באשר להתנהלות של אור ביחס לחברות שבשליטתה.

 

אור נחקרה במשך מספר שעות ושיתפה פעולה עם החוקרים. בסיום חקירתה היא שוחררה בערבות וללא תנאים מגבילים. אור נשאלה, בין השאר, על הטענות שעלו מדו"ח הנאמן בעניין קבוצת אור, למשל טענות לפיהן מכרה בכפל דירות וכן על טענות שעלו מצידו של בנק מזרחי טפחות במהלך הדיונים האחרונים ולפיהן הונו רוכשי דירות בשיטת הפירמידה.

 

 

בין השאר נבדקים גם חשדות להלבנת הון, שימוש בכספי ציבור ועוד. בימים האחרונים גבתה המשטרה גרסאות מכמה מהבכירים בקבוצתה של ענבל אור.

 

החקירה החלה בימים האחרונים במפלג ההונאה בעקבות מספר תלונות שהוגשו על ידי רוכשים שלא קיבלו חזרה את כספם וחששו מכך. בנוסף הועבר גם דו"ח הנאמן החמור שהוגש לבית המשפט במסגרת הקפאת ההליכים של קבוצת אור. הדו"ח שהעלה חשד לביצוע מעשיים פליליים על ידי אור ואנשיה הועבר לידי המשטרה, אך לא באמצעות הנאמן אלא על ידי גורם אחר.

ענבל אור ענבל אור צילום: שאול גולן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x