שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרסום ראשון

פשרה בין איילת זורר לגולברי: פיצוי של 150 אלף שקל

השחקנית שתבעה כ-460 אלף שקל מחברת ההלבשה לאחר שנחתכה מקמפיין הרשת לטובת הדוגמנית אסתי גינזבורג תקבל את הפיצוי בתמורה ל"סילוק מלא ומוחלט של התביעה" ו"כל הטענות והדרישות"

זוהר שחר לוי 10:0016.03.16
השחקנית איילת זורר, שתבעה את גולברי בטענה כי נחתכה מקמפיין הרשת לטובת הדוגמנית אסתי גינזבורג, תקבל פיצוי בסכום של כ-150 אלף שקלים, כך לפי הסכם פשרה שהושג בין הצדדים והוגש אתמול (ג') לבית משפט השלום בתל אביב.

 

לפי הסכם הפשרה, "לסילוק מלא ומוחלט של תביעה זו ולסילוק מלא ומוחלט של כל הטענות והדרישות" תשלם גולברי לזורר סכום של 146 אלף שקלים. סכום הפשרה ישולם עד לתאריך ה-21 במרץ לפקודת הסוכן שמייצג את זורר, בועז בן ציון.

 

כזכור בחודש פברואר הגישה זורר ביחד עם הסוכנות שמייצגת אותה תביעה בסכום של כ-460 אלף שקלים בטענה כי רשת גולברי "חתכה" את ההתקשרות איתה ושכרה את הדוגמנית אסתי גינזבורג, הצעירה ממנה ב-20 שנה.

 

זורר, ששימשה כפרזנטורית של הרשת במשך 11 עונות, טענה כי לרשת היו השגות על המראה שלה והיא קיבלה הודעה כי אין עוד עניין בשירותיה. "הנתבעת", כך נכתב לבית המשפט, "החליטה להיפטר מהתובעת, פשוטו כמשמעו, הואיל וזו לא התאימה לקונספט הפרסומי שלה לשנת 2016 – הוא התמקדות בנשים צעירות בנות 25 פלוס, לשם כך התקשרה עם הפרזנטורית אסתי גינזבורג (אשר היא אמנם בת 25)".

 

איילת זורר בקמפיין לגולברי. מאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך איילת זורר בקמפיין לגולברי. מאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך צילום: יניב אדרי

 

בין הצדדים הוסכם עוד, כי לאחר שיועבר סכום הפיצוי הם יוציאו הודעה משותפת לתקשורת אך מלבדה לא יתראיינו הם או מי מטעמם ולא יעבירו כל מידע נוסף לתקשורת בקשר למחלוקת ביניהם ופתרונה. "להסיר ספק", נכתב עוד בהודעה שהוגשה לבית משפט השלום בתל אביב, "הסכם זה בא להסדיר את מלוא המחלוקות שבין הצדדים או מי מטעמם, מכל מין וסוג שהוא. עם חתימת הסכם זה ובכפוף לביצועו, אין ולא תהיה עוד למי מהצדדים כל טענה כנגד מישנהו".

 

את הסכם הפשרה הגישו אתמול (ג') בא כוחה של זורר, עו"ד רפי שפטר ובא כוחה של הרשת, עו"ד עופר ורדי והיא טרם קיבלה את אישורו הסופי של בית המשפט.

 

הצדדים כבר הגישו את ההודעה המוסכמת שצפויה לצאת לתקשורת לאחר תשלום הפיצוי ובא מצוין כי הצדדים הגיעו להבנות ולהסכמות ו"כי אין להם תביעות וטענות כלשהן האחד כלפי השני בכפוף לביצוע הוראות הסכם הפשרה". 

 

כך גם מצורפת תגובת הסוכנות של זורר ולפיה הם שמחים שהתביעה הגיעה לסיומה בפרשה. "ייצוג 1 וחברת גולברי עבדו בשיתוף פעולה במשך 11 עונות בהם איילת היתה הפרזנטורית ושיתוף פעולה המשיך גם בנושא הפשרה". תגובת גולברי, כפי שצורפה להסכם: "אנו מאחלים לאיילת זורר הצלחה בהמשך הדרך".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x