משפט

פרסום ראשון

התזוזות בפירמות עורכי הדין נמשכות: יוצאי משרד רם כספי מקימים משרד בוטיק

עוה"ד טל שפירא ואריאל כפרי שעבדו בצמוד לעוה"ד נבות תל צור וייצגו גם את בנימין בן אליעזר, ג'קי מצא ודני דנקנר הודיעו על יציאתם לדרך עצמאית; המהלך מצטרף לשורת מעברים ומיזוגים שמתרחש בצמרת משרדי עורכי הדין בחודש האחרון

זוהר שחר לוי 19:3729.02.16

עורכי הדין טל שפירא ואריאל כפרי פורשים ממשרד רם כספי ומקימים משרד בוטיק, כך נודע ל"כלכליסט". השניים עבדו בשנים האחרונות בצמוד לראש מחלקת הצווארון הלבן במשרד, עו"ד נבות תל-צור בתיקים תקשורתיים רבים. השניים הודיעו היום (ב'') על פתיחת משרד בוטיק חדש בראשותם, שצפוי לעסוק בתחומי הליטיגציה האזרחית-מסחרית ובעבירות צווארון לבן, תחת השם "שפירא כפרי עורכי דין".

  

 

במסגרת עבודתם עם עו"ד תל-צור, נטלו שפירא וכפרי חלק מרכזי בניהול תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה, ובכלל זה ייצוגו של השר לשעבר בנימין (פואד) בן אליעזר, מנהל רשות המיסים לשעבר, רו"ח ג'קי מצא וכן יו"ר בנק הפועלים לשעבר, דני דנקנר.

 

עו"ד נבות תל צור עו"ד נבות תל צור צילום: עמית שעל

 

בהודעה משותפת שנמסרה על ידי עוה"ד שפירא, כפרי ותל-צור, נמסר כי מהלך זה נעשה "בתיאום מלא עם עו"ד תל-צור ותוך קבלת ברכתו וכי בכוונתם להמשיך לעבוד ביחד ולשתף פעולה באופן מלא בכל התיקים הקיימים, כמו גם בתיקים חדשים, כפי שעשו בעבר ואף ביתר שאת".

 

"לאחר תקופה בלתי נשכחת של כ-10 שנים במשרד כספי, הגיעה העת לצאת לדרך חדשה", אמרו השניים, "התקופה בה עבדנו במשרד כספי היתה עבורנו תקופה משמעותית ביותר, במהלכה נפלה בחלקנו זכות גדולה מאין כמוה ללמוד ולעבוד בצמוד למורנו וחברנו, עו"ד נבות תל-צור, ראש מחלקת הצווארון הלבן במשרד. אין צורך לומר כי מהלך זה לא היה קורה ללא ברכת הדרך של נבות וכי אנו נמשיך לעבוד ביחד".

 

המעבר של שני עורכי הדין מצטרף לשורה של מעברים ומיזוגים שהתרחשו בחודשיים האחרונים בצמרת המשרדים. הבולטים שבהם היו הצטרפותו שלעו"ד אייל רוזובסקי למיתר ליקוורניק, מעברו של עו"ד דוני טולידאנו למשרד ארדינסט בן נתן והמיזוג האחרון בין עו"ד מיקי צלרמאייר למשרד פישר בכר חן – דבר שהוביל באופן סופי לסגירת משרד צלרמאייר פילוסוף.

 

במקרה של עורכי שפירא וכפרי אין מדובר בשותפים או בשותפים בכירים בפירמה, אולם מדובר על מי שליוו את התיקים הגדולים והבולטים של המשרד בשנים האחרונות. באופן דומה, פרשו בשנים האחרונות פרקליטים צעירים ומנוסים גם יחד מפירמות שונות לטובת הקמת משרד בוטיק המתמחים בתחום הצוארון הלבן. כך למשל, הקים עו"ד ירון קוסטליץ משרד עצמאי לאחר שפרש ממשרד וינרוט ושות'. מאותו המשרד פרש גם עו"ד עודד גזית וחבר לעו"ד אלירם בקל, שעזב את משרד בעז בן-צור, לטובת הקמת פירמה חדשה.

 

הפירמות הגדולות מתאפיינות במתן מענה ללקוח על כל הרבדים – בתחום האזרחי, הפלילי וכן הלאה – כך שבאותו המשרד יכול הלקוח לקבל מענה לכל צרכיו המשפטיים, זאת בניגוד למשרדי הבוטיק שהינם קטנים יותר באופן משמעותי ומתמקדים לרוב בתחומים מאוד ספציפיים – כמו תחום הצווארון הלבן.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x