$
משפט

רמי לוי התלונן במשטרה על סחיטה באיומים

בעלי רשת רמי לוי התלונן כי סמנכ"ל לשעבר ברמי לוי תקשורת העלה פוסט זועם בפייסבוק, ובו טענות על התנהלות הרשת. לטענת החברה, לפני כן הוא שלח הודעת וואטסאפ מאיימת כי אם לא ישלמו לו 450 אלף שקל הוא יפרסם את הפוסט ויתבע בביהמ"ש

זוהר שחר לוי 13:3713.01.16

רמי לוי התלונן אמש (ג') במשטרה על סחיטה באיומים נגד אלון אלקנה, סמנכ"ל לשעבר ברמי לוי תקשורת שהעלה פוסט ובו טענות שונות על התנהלות הרשת. במשטרה אישרו כי התקבלה תלונה והיא נבדקת.

 

אתמול (ג') פרסם אלקנה פוסט זועם בפייסבוק ובו טענות לאירועים חמורים שהתרחשו בהנהלת רמי לוי תקשורת. בין היתר טען בו כי לוי טייח הטרדות מיניות, פיטר עובדות בהריון, שפעילו המשרד חרגה מתנאי הרישיון שהוענק לה ממשרד התקשורת וכן שהחברה רימה את המשרד.  מיד לאחר מכן הגיב לוי וטען כי אלקנה מנסה לסחוט אותו.

 

שעות ספורות לאחר מכן, בשעות הלילה, הגיש לוי, ביחד עם עובד נוסף וספק תקשורת תלונה למשטרת מחוז ירושלים ובה נטען כי אותו עובד לשעבר סחט את השלושה באיומים.

ההודעה בוואטסאפ שנשלחה ללוי מאלון ההודעה בוואטסאפ שנשלחה ללוי מאלון

לדברי גורמים בחברה, בטרם פורסם הפוסט שלח אלקנה הודעת וואטסאפ מאיימת לעובד שהתלונן ובה נכתב כי אם לא יועברו בתוך 60 דקות 450 אלף שקל לחשבונו. "60 דקות בדיוק משליחת הודעתי אליכם. זהו הזמן שאמתין לביצוע העברת זה"ב לחשבון שלי בבנק אגוד בסך 450 אלף שקל", נכתב באותה הודעה, "הכסף שאתם חייבים לי והנזק שגרמתם בוודאי מוערכים בהרבה מעבר לסכום זה. אבל כדרכם של פשרות".

 

דבר נוסף שדרש אלקנה באותה ההודעה היא כי תופסק מיידית העבודה עם אחד מספקי החברה. העובד לשעבר דרש כי יוצג לו אישור על כך. "לא יעלה על הדעת שאדם שגנב ממני את סודותיי ותוכניותי יעשה עושר במרמה מאותה גניבה אצלכם בבית".

 

לתלונה שהגישו השלושה למשטרה צורפו גם הקלטות שהיו בידי אותו ספק, ובהן לכאורה תיעוד של שיחות טלפון בהן נסחט כדי לשלם כסף. מדובר בהקלטות מחודש אוקטובר האחרון.

 

רמי לוי, בעלי רשת רמי לוי שיווק השקמה רמי לוי, בעלי רשת רמי לוי שיווק השקמה צילום: בלומברג

 

במשטרה אישרו כי אכן הוגשה התלונה וציינו כי זו נבדקת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x