שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

נמשכים המעברים בין הפירמות: שותף בהרצוג פוקס נאמן עובר לתדמור לוי ושות'

עו"ד אלון זיו יעמוד בראש מחלקת מימון פרויקטים במשרד תדמור לוי ושות'. זאת, לאחר שנודע כי ראש המחלקה הנוכחי יעבור עם חלק מצוותו למשרד ארדניסט ושות'

זוהר שחר לוי 16:4512.01.16
נמשכים המעברים בין הפירמות: עו"ד אלון זיו, שותף בהרצוג פוקס נאמן מצטרף למשרד תדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות' ויעמוד בראש מחלקת מימון הפרויקטים. זאת, לאחר שנודע כי ראש המחלקה עבר עם חלק מצוותו למשרד ארדניסט ושות'.

 

הבוקר (ג') הודיע משרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו כי הוא מתרחב בפעם השנייה השבוע ומצרף לשורותיו את עו"ד ג'וני פינקלשטיין, ראש מחלקת מימון פרויקטים במשרד תדמור לוי ביחד עם חלק מצוותו. זאת, לאחר שבתחילת השבוע חבר למשרד עו"ד דוני טולידאנו, ששימש כשותף במשרד צלרמאייר פילוסוף.

 

דוד תדמור ועופר לוי, יו"רים משותפים במשרד תדמור לוי ושות' דוד תדמור ועופר לוי, יו"רים משותפים במשרד תדמור לוי ושות'

 

כעת מודיע משרד תדמור לוי ושות' כי עו"ד אלון זיו, שותף בהרצוג פוקס נאמן יעבור אליו ויוביל את מחלקת המימון ומימון הפרויקטים. "משרד תדמור ושות׳ קם רק לפני עשר שנים", אמר היום עו"ד דודי תדמור, "והוא מצוי מאז בתנופת צמיחה יוצאת דופן. המיזוג מלפני שנה של משרד תדמור עם משרד פרופ׳ יובל לוי, מהוותיקים והמקצועיים בישראל, חיזק מאד את שני המשרדים, שהפכו במהלך השנה החולפת ליחידה אורגנית גדולה, חזקה ודינאמית. אנו שמחים בשותפות שלנו וגאים בה. רבים הצטרפו למשרדנו לאורך השנים, רבים עוד יצטרפו, ומטבע הדברים יש מעת לעת עורכי דין הבוחרים להמשיך את דרכם במסגרת אחרת. זאת אנו מכבדים. צוות משרד תדמור ושות׳ פרופ׳ לוי ושות׳ מצוי בחזית מקצוע עריכת הדין בישראל, ואנו נמשיך לשרת את לקוחותינו, הרבים והמובילים, בכל תחומי פעילותנו המתרחבת, כולל בתחום מימון הפרויקטים בו יש שינויים בצוות המחלקה".

 

אלון זיו, שותף במשרד הרצוג, פוקס נאמן, מתמחה בייצוג לקוחות ישראלים ובינלאומיים בעסקאות מימון ומימון פרויקטים, ומתמחה גם בעסקאות מימון בנקאי, מימונים מובטחי נכסים, אג"ח, מזאנין ועסקאות LBO. את המחלקה הוא צפוי להוביל יחד עם עו"ד אפרת שפירא-אורן, ועורכי הדין הבכירים במחלקה, עידן הירשברג ובני נשפיץ.

 

ממשרד הרצוג פוקס נאמן נמסר: "אנו מאחלים לעו"ד זיו הצלחה רבה בהמשך דרכו ומשוכנעים שהמקצועיות והניסיון שצבר בהרצוג פוקס נאמן ילוו אותו גם בביתו החדש".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x