$
מוסף כלכליסט

מה הלאה

הניו יורקר מצליח ליצורשילוב מרהיב בין עיתונות למולטי מדיה, חברה קטנה מאסטוניה תחלץ ממכם את אמן הגרפיטי החבוי וטיטניום הוא הדבר החדש בבר שלכם

אחי רז 07:2103.12.15

עיתונות: עשו לנו בלוק

"ניו יורק מגזין" העלו פרויקט מולטי מדיה מעמיק ומשגע, שמספר את סיפורו של בלוק בניינים אחד בברוקלין. באמצעות וידיאו, טקסט, תמונות ואינפוגרפיקה אנחנו מוזמנים לפגוש את דיירי הרחוב, להכיר את הסיפורים שלהם, ודרכם ללמוד על החיים בשכונה והאופן שבו כוחות השוק משנים את אופיה. ככה צריכות להיראות כל הכתבות.

 

 

יצירה: מדפסת קיר

חברה קטנה מאסטוניה רוצה לשנות את האופן שבו אנחנו תופסים ומייצרים גרפיטי באמצעות מוצר בשם SprayPrinter, שמבטיח להפוך כל אחד עם יד וסמארטפון לצייר קירות מדופלם. מכל הצבע החכם שלה מתממשק לאפליקציה, ונהפך למעשה למדפסת, שמרססת את התמונה שבחרתם על הקיר, שורה אחר שורה. משגע.

 

הגרפיטי של SprayPrinter הגרפיטי של SprayPrinter צילום: sprayprinter.com

 

משחק: מה שיורד

חובבי הטטריס יקבלו בזרועות פתוחות את Let's Twist, שמציע טייק מסעיר למדי על המקור. הוא קצת יותר פשוט, מפני שאין מגוון של צורות, אלא רק צבעים שנוחתים מהשמים, וכל מה שנותר לנו הוא לסדר את אחיהם על הקרקע כך שיתאימו להם. כמובן שהעסק נהיה מהיר ככל שמתקדמים, ובונוסים שונים מקלים את ההתמודדות. 0.99 דולר לאייפון.

 

 צילום: bit.ly/lets-twist

 

סאונד: קוביית הסטריאו

קמפיין מימון ההמונים של חברת Mass Fidelity הבטיח רמקול קטן יחיד שיודע לייצר צליל סטריאו באיכות מעולם אחר, ואנשים קנו את ההבטחה. עכשיו המוצר שלהם יוצא לשוק, והביקורות הראשונות בהחלט נלהבות מהסאונד, שמגיע עם עיצוב מינימליסטי, כמתחייב בימים אלה, ותווית מחיר מכובדת של 599 דולר.

 

הרמקול של Mass Fidelity הרמקול של Mass Fidelity צילום: massfidelity.com

 

אלכוהול: קוקטייל סגסוגת

בין שאתם אנשים של קפה ותה, משקאות קלים או חריפים - או הכי טוב, של כולם - כוסות הטיטניום האלגנטיות של True Taste יעשו את החיים שלכם יפים הרבה יותר. הן מגיעות עם קוביות טיטניום להקפאה, כדי לא לפגוע בטעם של הוויסקי שלכם, ועם קשי טיטניום שמתאימים גם לצרכני הפטל שבכם. מ־20 דולר בקיקסטארטר.

 

כוסות הטיטניום האלגנטיות של True Taste כוסות הטיטניום האלגנטיות של True Taste צילום: bit.ly/ttt-cup

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x