שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

"בר רפאלי חושבת שבגלל שהיא ידוענית היא זכאית לקבל שירותים משפטיים חינם"

עו"ד יוסי מילר שייצג את הדוגמנית המפורסמת בתביעה שהגישה נגד אילן בן דב וסאני נתבע על ידה וכעת הוא משיב אש: "הטענות שלה נועדו לשמש כסות להתנהלות קלוקלת שלה ושל הוריה"

זוהר שחר לוי 15:5130.11.15
עורך הדין יוסי מילר, שייצג את בר רפאלי בתביעה נגד אילן בן דב וסאני ונתבע על ידה משיב היום (ב') בכתב הגנה וטוען: "טענותיה נולדו כדי לשמש כסות להתנהלות קלוקלת שלה ושל הוריה, אשר סבורים כי בשל 'מעמדה' של רפאלי כידוענית וכדוגמנית על, היא, בני משפחתה וחברות בשליטתם, זכאים לקבל שירותים משפטיים חינם אין כסף".

 

לפי עו"ד מילר, שהגיש את כתב התביעה לבית משפט השלום בתל אביב, באמצעות עוה"ד יוסף בנקל ורחי רוט-כצנלסון ממשרד ראב"ד, מגריזו, בנקל ושות', הוא צפוי להגיש בקרוב תביעה כספית נפרדת לתשלום שכר טרחתו על השירותים המשפטיים שהעניק למשפחת רפאלי. לשיטתו, רפאלי נבחרה על ידי הוריה לשמש כ'תובעת קש' משום ש"אלו מקווים להמשיך בדרכם מימים ימימה שלא לשלם בגין שירותים משפטיים מהם הם נהנו במשך שנים".

 

רפאלי בדיון בתביעה נגד אילן בן דב רפאלי בדיון בתביעה נגד אילן בן דב צילום: עמית שעל

 

כזכור בחודש שעבר הגישה רפאלי תביעה נגד עו"ד מילר לבית משפט השלום בתל אביב בדרישה שישלם לה 151 אלף שקל. בתביעה נטען כי מילר קיבל סכום כסף גבוה מהסכום שנקבע עמו, במסגרת ההליכים מול סאני תקשורת, אך למרות זאת הוא מסרב להחזיר את הסכום שקיבל ביתר. לפי התביעה, שהוגשה באמצעות עוה"ד רז בן דור ואייל שגיא ממשרד מטרי, מאירי ושות', רפאלי קיבלה לידיה סכום של 17 אלף שקל מתוך 400 אלף שנפסקו לזכותה במשפט נגד סאני, וזאת לאחר הליכי גבייה מול החברה. לשיטתה, בהסכם העסקת עו"ד מילר נקבע כי הוא יקבל 20% מהסכום שייפסק ושיתקבל אצלה - ועל כן שכר הטרחה המגיע לו נאמד בפחות מ-4,000 שקל. למרות זאת, הוא קיבל מקדמות בטרם ניתן פסק הדין בסכום של למעלה מ-100 אלף שקל – אותם עליו להשיב לידיה.

 

לפי כתב ההגנה שהוגש עתה, טוען מילר שהועסק על ידי אביה של רפאלי, רפי רפאלי, דרך חברת ליב און ולא על ידי רפאלי הדוגמנית. עוד נטען כי משכך, רפאלי איננה צד להתקשרות ולכן מנועה מהגשת התביעה. "'ליהוקה' לתפקיד 'התובעת' בא לעולם אך משום שב'מעמדה' כ'דוגמנית על', הותירה את הטיפול בעניינים 'פעוטים' כמו התקשרות עם עורך דינה להוריה ועל כן יכולה היא, לשיטתה, להתעלם מהסכמות מפורשות שהוגשו בין מילר לבין החברה של אביה". לפי ההסכמות, כך בכתב ההגנה, זכאי מילר לשכר טרחה השווה ל-20% מהסכום שנפסק בתביעת סאני שהם 400 אלף שקל ועוד 150 אלף שקל החזר הוצאות. שכר טרחתו, לפי חישובו של מילר, עומד על כ-130 אלף שקל.

 

"למקרא הטעות בכתב התביעה", נכתב עוד לבית המשפט, "ובשים לב למערכת היחסים המורכבת בין עו"ד מילר לבין אביה, שעלתה על שרטון בשנים האחרונות, עולה כי התובעת עושה כל שלאל ידה על מנת לנסות ולקבל לידיה כספים שאינם מגיעים לה ולהתעשר שלא כדין על חשבונו של עו"ד מילר, תוך שמבקשת היא למנוע מעו"ד מילר שכר ראוי בגין עבודתו המשפטית הקשה שאף הניבה תוצאות חיוביות ביותר".

 

לפי כתב ההגנה, רפאלי לא בחלה בהעלאת טענות חמורות ביחס להתנהלותו המקצועית של מילר "ללא כל אחיזה במציאות", והשתלחה בו ללא כל הצדקה, "הגם שפעל עבורה ועבור הוריה במקצועיות ובסבירות ומבלי שבק בפועלו כל דופי". מילר, כך נטען, זכאי לשכר טרחה מהסכם שנפסק בתביעת סאני, אך למרות זאת בני משפחת רפאלי בחרו להגיש תביעה באמצעותה ו"שמו בפיה כזבים שהם מעדיפים שלא ישמעו מפיהם".

 

עורכי הדין המייצגים את בר רפאלי, מסרו בתגוב כי "כתב ההגנה שנשלח לתקשורת טרם התקבל אצלם וכי מפאת כבודו של עו"ד מילר, אנו מעדיפים שלא להתייחס לדברים בכלי התקשורת. כתב התביעה שהגישה בר רפאלי (ולא עו"ד מילר), פשוט וברור ומדבר בעד עצמו, ומכל מקום גם במקרה זה, בכוונת רפאלי לתרום לעמותות נזקקות חלק משמעותי מהסכום שייפסק לזכותה".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x