$
תיירות

סינגפור איירליינס תחזור להפעיל את הטיסה הארוכה ביותר בעולם

החברה התחדשה בשבעה מטוסי איירבוס A3500 המותאמים לטיסת אולטרא ארוכות; הקו הראשון - מסינגפור ללוס אנג'לס וניו יורק שתארך 19 שעות - יחל לפעול ב-2018

שירות כלכליסט 14:2614.10.15

חברת התעופה סינגפור איירליינס תחדש את שירות הטיסות הישירות לארה"ב ב-2018  ותשיק את הגרסה ארוכת הטווח החדשה של האיירבוס A350. כך הודיעה החברה בהצהרה לתקשורת.

 

בהזמנת המטוסים של החברה, ביטלה סינגפור איירליינס 7 ממטוסי ה-63 A350-900 והזמינה במקומם מטוסי A350-900ULR - הגרסה למרחקים אולטרא ארוכים של ה"איירבוס". כמו כן, החברה מימשה ארבע אופציות רכישה למטוסי A350. כעת מצבת ההזמנות של החברה עומדת על 67 מטוסי הנוסעים הגדולים בשוק. על פי החברה, לדגם החדש מערכת דלק משופרת וקיבולת דלק גדולה יותר.

 

 

השבתו של שירות הטיסות ללא עצירה לארה"ב מועילה לאנשי עסקים הנמצאים על קו סינגפור-ארה"ב באופן תדיר והמהלך הוא אבן דרך חשובה לחברה שביטלה את השירות ב-2013. זאת בשל עלויות התפעול הגבוהות.

 

מטוס של חברת סינגפור איירליינס מטוס של חברת סינגפור איירליינס

 

בשלב ראשון יכלול הקו טיסות ללוס אנג'לס ולניו יורק – שתהיה הטיסה הישירה הארוכה בעולם ותארך 19 שעות.

 

לאחרונה מתקשה סינגפור איירליינס לעשות רווח מטיסות לאירופה בשל הצמיחה הכלכלית הפושרת באירופה והתחרות העזה בתחום. כעת הטיסות הפנים אסייתיות מכניסות לחברה נתח הכנסות גדול יותר ממה שמנהליה היו רוצים לראות.

 

"אנו רואים ביקוש רב לחידוש הטיסות הישירות לארה"ב בקרב לקוחותינו ואנו שמחים שהאיירבוס יוכל להציע את המטוס המתאים להפעלת השירות באופן רווחי", כך אמר מנכ"ל החברה גו צ'ון פונג בהצהרה.

 

כיום מפעילה החברה טיסות בלתי ישירות לארה"ב כמו טיסה ליוסטון, דאלאס דרך מוסקבה או סן פרנסיסקו דרך סיאול והונג קונג.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x