שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

רונאל פישר לביהמ"ש: המדינה הקפיאה נכסים בבעלותי בשווי 14.7 מיליון שקל

עורך הדין פנה לבית המשפט המחוזי בירושלים בבקשה להפשיר את רוב הנכסים שהוקפאו במהלך החקירה נגדו, בטענה ששווים גבוה פי 18 מכספי השוחד המיוחסים לו בכתב האישום

תומר גנון וזוהר שחר לוי 21:2321.05.15

עו"ד רונאל פישר טוען שהמדינה הקפיאה לו נכסים השווים פי 18 מסכומי השוחד שמיוחסים לו בכתב האישום שהוגש נגדו בשבוע שעבר. כך עולה מבקשה שהגישו היום (ה') פרקליטו של פישר, ד"ר קרן שפירא-אטינגר ופרופסור רון שפירא, לבית המשפט המחוזי בירושלים.

 

 

 

על פי הבקשה, סך הנכסים שהמדינה הקפיאה שווים 14.7 מיליון שקל, לעומת סכומי שוחד המיוחסים לו בכתב האישום בהיקף של כ-800 אלף שקל. פישר דורש מבית המשפט להפשיר את רוב הנכסים שנתפסו.

 

 

 צילום: אלכס קולומויסקי

 

"סך שווי הרכוש שנתפס", נכתב בבקשה, "עולה על 14 מיליון שקל (14.7 מיליון שקל) וזאת להבטחת חילוט אפשרי שאינו יכול לעלות, בהנחה שכתב האישום יוכח במלואו ועל סמך שלל הנחות מרחיקות לכת לרעתו של פישר, על 800 אלף שקל".

 

 

 

בבקשת הקפאת הנכסים של פישר שהגישה הפרקליטות בשבוע שעבר, היא הודיעה לבית המשפט על תפיסה של שלושה נכסי נדל"ן בת"א ,שתי יאכטות, רכב יוקרה מסוג אאודי Q5, מזומן בהיקף של כ-85 אלף שקל (10,053 דולר, 8,845 יורו ו-6,600 שקל) שנתפסו בכספת בביתו ויתרה ב-8 חשבונות שבבעלותו בבנק הפועלים.

 

כאמור, פישר פירט היום לבית המשפט את שווי הנכסים התפוסים. על פי הפירוט שצירף, הוא מחזיק בדירת מגורים ברחוב אגדתי בת"א ששוויה עומד על 9 מיליון שקל, אך רובצת עליה משכנתא של כ-2.5 מיליון שקל, כך ששווייה בפועל הוא 6.5 מיליון שקל; ובדירה ברחוב אשכול בת"א בשווי 2.75 מיליון שקל, שעליה משכנתא של 717 אלף שקל, כך ששווייה בפועל כ-2 מיליון שקל; לגבי הדירה השלישית - לדברי פישר היא אינה בבעלותו; רכב האאודי שבבעלותו שווה לדבריו 275 אלף שקל, ושתי היאכטות שוות לדבריו 150 אלף שקל. סך כל היתרה בחשבונות ופוליסות הביטוח שנתפסו, כך לפי פישר, הוא 5.7 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x