תיירות

מבט ראשון למלון לגולנד שייפתח השבוע באורלנדו: "נראה כאילו ילד בנה אותו"

המלון, שכולל 5 קומות, מורכב מ-2 מיליון קוביות לגו. בלובי הוקם אזור משחקים בצורת טירה וספינת פיראטים. בין ההפתעות: סדנת בנייה פרטית עם מומחי לגו, ומה עוד?

שירות כלכליסט 18:3112.05.15
אורלנדו מלאה במלונות ידידותיים לילדים, מתוקף היותה הבירה הבינלאומית של פארקי השעשועים. אך על אף התחרות, המלון האחרון שנבנה בעיר צפוי לעורר התרגשות, בעיקר בקרב אורחים בגילאי שנתיים עד 12.

 

המלון החדש, שכולל 5 קומות ו-152 חדרים, פותח את שעריו ביום שישי הקרוב בסמוך ללגולנד. המלון מורכב מיותר מ-2 מיליון קוביות לגו. בכניסה הוקם דרקון לגו בגובה 4.5 מטרים, המברך את האורחים ופולט אש.


 

"העיצוב החיצוני של המלון נועד להיראות כאילו ילד בנה אותו עם קוביות לגו", הסביר קווין קאר, המנהל הכללי של המלון. בתוך המלון עצמו, קיר מרשים המורכב מיותר מ-5,000 דמויות לגו, הופך את תהליך הצ'ק אין למהנה יותר. קירות החדרים יכללו גרפיקה של לגו ומודלים שונים. האורחים יכולים לבחור לשהות בחדרים בנושאים שונים הקשורים ללגו, כולל פיראטים, הרפתקאות וממלכות. אפיונים נוספים המיועדים לילדים כוללים חורי הצצה בקומות הנמוכות ומיטות קומתיים.

 

בלובי הוקם אזור משחקים בצורת טירה של לגו וכן אזור פיראטים הכולל ספינה מקוביות לגו. אפשרויות האכילה כוללות את מסעדת בריקס פמילי, שכוללת אזור בופה המותאם לגובה של הילדים, ואילו המבוגרים מוזמנים למסעדת סקיי ליין לאונג', שמציעה מנות כמו שרימפס, סלמון צלוי וסלט פטה ותרד.

 

"ברחבי המלון ובאזור הבריכה, האורחים יתקלו במגוון של דמויות ומודלים של לגו", מוסיף קאר. בנוסף, בקומה הראשונה ממתינה לאורחים סדנת יצירה, שבה הם ילמדו לבנות דגמי לגו מהמומחים עצמם שאחראים על בניית המודלים השונים בפארק השעשועים.

 

המחירים עומדים על 219 דולר לחדר, וכוללים כניסה למתקני לגולנד לפני פתיחת הפארק, סדנה בנייה פרטית עם המומחים וארוחת בוקר.

 

הבריכה במלון הבריכה במלון

 

המלון. דרקון יורק אש מברך את האורחים המלון. דרקון יורק אש מברך את האורחים
חדר הילדים עם דמויות לגו חדר הילדים עם דמויות לגו

 

חדר השינה של ההורים עם דמויות של פיראטים חדר השינה של ההורים עם דמויות של פיראטים

 

אפילו השירותים בהשראת לגו אפילו השירותים בהשראת לגו

 

חדר שינה נוסף בסגנון שונה חדר שינה נוסף בסגנון שונה

 

המלון מבחוץ המלון מבחוץ

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x