$
משפט

עו"ד רונאל פישר ממשיך להסתבך: העוזרת האישית שלו גויסה כעדת מדינה נגדו

העדה, ששימשה כעוזרת של פישר במשרד עוה"ד שממנו פרש לאחרונה, נחקרה במסגרת הפרשה כבר במעצרו הראשון ביולי האחרון ונחשדה גם היא בעבירות תיווך לשוחד. תמורת עדותה - היא לא תועמד לדין

זוהר שחר לוי 11:0301.05.15

ממשיך להסתבך: המחלקה לחקירת שוטרים (מח"ש) גייסה את העוזרת האישית של עו"ד רונאל פישר כעדת מדינה נגדו, לאחר שנחשדה גם היא בעבירות תיווך השוחד שיוחסו לו. תמורת עדותה היא לא תועמד לדין.

 

העדה, ששימשה כעוזרת של פישר במשרד עוה"ד שלו, ממנו פרש לאחרונה, נחקרה במסגרת הפרשה כבר במעצרו הראשון, ביולי האחרון. במהלך חקירתה גם נתפסו אצלה גם מכשירי טלפון ניידים ששימשו את מח"ש לצורך החקירה.

 

עו"ד רונאל פישר ביולי 2014 עו"ד רונאל פישר ביולי 2014 צילום: אוהד צויגנברג

 

השבוע, עם מעצרם של פישר ושל קצין המשטרה לשעבר, נעצרה גם העוזרת ונחקרה שעות ארוכות במשרדי מח"ש. אולם בטרם מח"ש ביקשו גם את הארכת מעצרה היא הגיעה עמם להסכם עדת מדינה. לפי ההסכם, בתמורה לעדותה על פעולותיו של פישר היא תחמוק מהעמדה לדין.

 

אתמול האריך בית משפט השלום בירושלים ב-4 ימים את מעצרו של עו"ד פישר לאור "קיומו של חשד חדש המצדיק את מעצרו מחדש", לשון החלטת השופטת ג'ויה שפירא. נציגת מח"ש ציינה בדיון, כי "פישר הפר פעם אחר פעם את אמון הציבור שניתן לו על ידי לקוחותיו, הוא לא בחל באמצעים וביחד עם קצין משטרה שהדליף לו חומרי חקירה ובאמצעותם סחט פישר את לקוחותיו בעבור בצע כסף ושיבש מהלכי חקירה". עוד צוין כי "המעצר המבוקש כעת הוא בשל פרשות חדשות שהובילו לחשדות חדשים".

 

עוד קודם לכן הוארך גם מעצרו של קצין המשטרה לשעבר מלהב 433, ששמו אסור בפרסום, החשוד בהדלפת החומרים. מעצרו של הקצין הוארך ב-5 ימים, בהסכמת סנגורו, עו"ד דב גלעד כהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x