$
תיירות

האם זהו המלון המדהים ביותר בעולם?

מבצר מבודד ומרהיב מהתקופה הוויקטוריאנית שופץ במיליוני ליש"ט. הגישה - במסוק או בסירה בלבד. הסוויטה הכי שווה - במגדלור

שירות כלכליסט 22:0016.04.15

החודש מתוכנן להיפתח מלון נו מנ'ס לנד פורט (No Man's Land Fort), שיוקם בתוך מבצר ימי מהתקופה הוויקטוריאנית במיצר סולנט הסמוך לנמל פורטסמות' שבדרום מזרח האי הבריטי.

 

המבצר המבודד והמרהיב, אחד משלושה שמגנים על הכניסה למיצר מול האי וייט, הומר למלון יוקרתי בשיפוץ במיליוני ליש"ט, ויכלול ג'קוזי על הגג, חנויות, מסעדות ואפילו מועדון לילה. המקום יכול להיכל עד 44 אורחים ללילה ועד 200 אורחים במסיבות. הדעת הרווחת היא שהמבצר שהומר למלון נראה כעת כמקום שיתאים לשכן את הנבל בסרט של ג'יימס בונד.

 

המלון, מבט מלמעלה המלון, מבט מלמעלה צילום: amazing venues

 

המבצר שוכן 2 ק"מ מהחוף, כך שהאורחים יוכלו להגיע אליו דרך מסוק או ספינה בלבד. לאחר הגעתם הם יוכלו לבקר במסעדות ובחנויות, בספא היוקרתי, בבר בגג ובמועדון הלילה. כמו כן, יוצעו לאורחים פעילויות ים כמו קייאקים ואופנועי ים.

 

"זהו אי פרטי מעורר השראה שמציע חוויות יוצאות דופן", מסר דובר של אמייזינג וניוז (AmaZing Venues), שאחראית על הקמת המלון. "המקום כולל גם מגדלור שמציע נופים מרהיבים של המיצר".

 

המלון יכלול 43 סוויטות במחיר של 450 ליש"ט ללילה. אם כי הסוויטה היוקרתית ביותר הנמצאת במגדלור תעלה בעונת הקיץ 1,150 ליש"ט ללילה.

 

האתר הייחודי הוא בעל היסטוריה צבעונית, ואף כיכב בפרק של ד"ר הו מ-1971. המבצר נבנה בין 1896-1880, ונועד במקור להגן על החוף מפני פלישה צרפתית. בשתי מלחמות העולם הוא שימש כדי להגן על נמל פורטסמות' מתקיפות.

 

חומות הבטון העבות מתנוססות לגובה של 5.5 מטרים, ויגנו על האורחים מפני גלי האוקיינוס המכים בצדדים. עלות הבנייה המקורית של המבצר עמדה באותה תקופה על 462,500 ליש"ט, אך בהתאמה לאינפלציה של היום מדובר על סכום הקרוב יותר ל-43 מיליון ליש"ט.

 

שני ניסיונות קודמים להפוך את המקום לבית יוקרתי נכשלו והיזמים נקלעו לקשיים פיננסיים עד שהמבצר נמכר ב-2009 עבור 910 אלף ליש"ט. אמייזינג וניוז השקיעה 3 מיליון ליש"ט להפיכתו של המבצר השכן, ספיטבנק פורט למלון והוא נפתח ב-2012. המבצר הנוכחי גדול פי 3.

 

 

גג המלון. יש בר עם נוף מרהיב לים גג המלון. יש בר עם נוף מרהיב לים צילום: amazing venues
הגישה - או בסירה או במסוק הגישה - או בסירה או במסוק צילום: Bob White/flickr
אחת הסוויטות במלון אחת הסוויטות במלון צילום: amazing venues
המגדלור. הסוויטה הכי יוקרתית נמצאת שם המגדלור. הסוויטה הכי יוקרתית נמצאת שם צילום: amazing venues
ויש גם מנחת מסוקים, אם לא מתחשק לכם להגיע בסירה ויש גם מנחת מסוקים, אם לא מתחשק לכם להגיע בסירה צילום: amazing venues

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x