$
בחירות 2015

Viber: סגרנו חשבונות שהפיצו ספאם - לכאורה, של יש עתיד

הנהלת אפליקציית הצ'ט הפופולרית פרסמה הודעה לפיה המפלגה עקפה את מערכות האבטחה ושלחה מיליוני הודעות תעמולה למשתמשים. יש עתיד טענה כי מדובר בזיוף וכי החשבונות כלל לא הופעלו על ידה

רוני זינגר 19:4712.03.15

משתמשי אפליקציית וייבר לשיחות חינמיות קיבלו היום (ה') הודעת התנצלות מהחברה על כך שנשלחו למכשירי המובייל שלהם מיליוני הודעות תעמולה שמקורן, לטענת וייבר, במפלגת יש עתיד לכאורה.

 

 

רבים ממשתמשי האפליקציה קיבלו הודעות מחשבונות שהצליחו לעקוף את מנגנוני האבטחה שלה. לפיכך שלחה החברה הודעה למשתמשיה ובה התנצלה על הפגיעה בחוויית השימוש.

 הודעת וייבר הודעת וייבר

 

"משתמשים יקרים, בימים האחרונים נשלחו מיליוני הודעות ספאם למשתמשי וייבר ממפלגת יש עתיד לכאורה. הודעות אלה מפרות את תנאי השימוש באפליקציה ונשלחו תוך מאמץ ניכר לעקוף אמצעי הגנה שנועדו למנוע שימוש שכזה במערכת וייבר. אלפי חשבונות ששימשו למשלוח הודעות אלה נחסמו ואנו נמשיך ונפעל למניעת מקרים דומים בעתיד. אנו מצרים על מעשים אלה, עמכם הסליחה", לשון ההודעה.

 

יש עתיד: מדובר בזיוף

 

אלא שמ"יש עתיד" נמסר הערב כי אין להם כל קשר לדבר: "מדובר בזיוף פסול שאינו קשור בשום אופן למפלגת יש עתיד. זו התנהלות בזויה שהיא המשך ישיר להתקפות חוזרות ונשנות על המפלגה לאור התחזקותה בסקרים. אנחנו נמשיך להוביל שיח ערכי וחיובי שיציג בפני הציבור את העשייה המרובה של יש עתיד והחזון שלה למען אזרחי ישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x