$
בחירות 2015

חיים כץ על הסרטון של הליכוד: "מטופש"

כץ הוא הח"כ היחידי מהליכוד שמותח ביקורת על הסרטון שפורסם אתמול מטעם המפלגה, ובו היא מתפארת בפירוק ועדי העובדים וחמאס

רוני זינגר 14:2706.03.15

לשורת הגינויים והביקורת שספג סרטון הליכוד בו מתרברבת המפלגה ב"פירוק" ועדי העובדים וחמאס, מצטרף קול מפתיע: ח״כ חיים כץ מהליכוד. "זה סרטון מטופש ולא חכם. בצוות ההסברה של קמפיין הליכוד יושבים קופירייטרים שכותבים סרטונים בלי קשר למציאות, אמר היום (ו') ח"כ כץ בשיחה עם "כלכליסט".

 

 

 

כץ הוא חבר הליכוד היחיד שיוצא נגד המפלגה שלו ומצטרף לנציגי המפלגות האחרות שתקפו אתמול והיום את הסרטון, שמאז כבר הוסר מהאינטרנט ומהליכוד נמסרה התנצלות על פרסומו.

 

כץ מכהן זה קדנציה שניה כיו"ר ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, ובעבר היה יו"ר ועדת עובדי התעשייה האווירית ונחשב לאחת הדמויות המרכזיות שמסמלות את הוועדים הגדולים וכוחם הרב בשדה הפוליטי. כץ קידם בכנסת האחרונה 53 חוקים חברתיים רובם נוגעים לתחום העבודה.

 

 

סרטון הליכוד סרטון הליכוד

 

הסרטון שהופץ אתמול מציג בגאווה את הישגי ראש הממשלה בנימין נתניהו והליכוד בכלל ב"שבירה" של ועדי עובדים כוועדי הנמלים, רשות השידור וכן את פירוק חברות הסלולר, ולצדם במקשה אחת, גם את פירוק החמאס. גם החיבור בין נושאים אלה עורר סערה, אך כץ מתרעם על העובדה שדווקא מפלגתו שלו מתגאה בפירוק ועדי עובדים, בזמן שהוא עצמו פעל רבות דווקא כדי לשפר את מעמד העובד: "לתעמולה שהוצגה אתמול אין קשר לכל אותם עשרות חוקים שהעברתי כיו"ר ועדת עבודה ורווחה, חוקים שתמכו בעבודה המאורגנת ושתמכו בזכויות העובדים. הבעיה מתחילה בזה שצוות הקמפיינרים שיושב במטה ההסברה לא מכיר את העשייה שלנו וכנראה גם לא מחזיק באותה אג'נדה שאנחנו בליכוד קידמנו. אחת הבעיות זה שלא מערבים את חברי הכנסת בקמפיין. אני דווקא הייתי רוצה שיציגו לציבור את כל מה שעשינו בתחום ואת החוקים החברתיים שהעברנו רק בכנסת האחרונה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x