$
רכב

יונדאי I20 החדשה הגיעה לישראל: המחיר יחל ב-80 אלף שקלים

החברה השיקה את הדגם החדש שיהיה ארוך יותר ונמוך מהדגם היוצא; בנוסף הציגה כלמוביל את מערכת CONNECTED CAR שתספק WI FI מובנה ברכב

תומר הדר 15:0101.03.15

כלמוביל, יבואנית יונדאי משיקה היום את הדור השני של יונדאי I20 בישראל.

 

ה-I20 החדשה ארוכה בארבעה סנטימטרים מן הדגם היוצא ורחבה ב-2.4 סנטימטרים. לעומת זאת, מימד הגובה דווקא קטן: הדגם נמוך מן הדגם היוצא בכסנטימטר וחצי. היצע המנועים יכלול בגרסת הבסיס מנוע בנפח 1.2 ליטרים, המפיק 84 כוחות סוס. מנוע זה ישודך לתיבת הילוכים ידנית.

 

לצד גרסת הבסיס, שמחירה יעמוד על 80 אלף שקל, תוצע גם גרסה אוטומטית - שתצויד במנוע בנפח 1.4 ליטרים, המפיק 100 כוחות סוס. מחיר גרסה זו יחל ב-104,500 שקלים. לצדה תוצע גם גרסת אבזור בכירה, שתעלה 110 אלף שקלים. גרסה זו תצויד בבקרת שיוט, בקרת לחץ אוויר בצמיגים ופנסי LED.

 

בנוסף, היום הציגה כלמוביל לראשונה את מערכות ה-CONNECTED CAR, שיוצגו בשלב ראשון ביונדאי IX35. מדובר במערכת מבוססת אנדרואיד, המספקת WI FI מובנה וקבוע ברכב - באמצעות SIM סלולארי, אינטרנט ו-HOT SPOT. המערכת אפשר לנוסעי הרכב לחבר את מכשיריהם הסלולאריים ולגלוש באינטרנט תוך נסיעה. מערכת ההפעלה תוצג על גבי מסך מולטימדיה מובנה ברכב ותאפשר בין היתר גם גישה לספר הרכב שיוצג באופן דיגיטלי, כמו גם למרכזי שירות של יונדאי.

 

יונדאי I20 החדשה יונדאי I20 החדשה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x