שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

לאחר 3 שנות היעדרות: אופנועי הארלי דיוידסון חוזרים לישראל

את האופנועים תשווק הפעם חטיבת הרכב הדו גלגלי של אלבר. 3 דגמים יוצעו למכירה במחירים של בין 60 ל-312 אלף שקל

תומר הדר 13:1125.02.15

חברת הארלי דיווידסון האמריקאית חוזרת לישראל לאחר כשלוש שנות היעדרות, הפעם תחת כנפי "אלבר מוטו", חטיבת הרכב הדו גלגלי של חברת הליסינג וההשכרה אלבר.

 

עד לפני כשלוש שנים יובאו אופנועי הארלי דיווידסון לישראל באופן מצומצם בלבד, על ידי חברת ג.ב.ר. אולם התצוגה החדש של הארלי דיודסון, השוכן בחולון בבית הכשרה ביטוח, הנמצאת בדומה לאלבר בשליטת איש העסקים אלי אלעזרא, הוקם בהשקעה משוערת של כ-3 מיליון שקל - וכולל בין היתר גם חטיבת אביזרים וביגוד.

 

 


 

האולם משתרע על כ-400 מ"ר וכולל גם מוסך, שישרת גם לקוחות של הארלי דיווידסון שרכשו מהחברה אופנועים עוד לפני העברת זיכיון השיווק לידי אלבר.

 

אלי אלעזרא, בעל השליטה באלבר אלי אלעזרא, בעל השליטה באלבר צילום: ענר גרין

 

יעד המכירות השנתי של אלבר לאופנועי הארלי דיווידסון הואכ-70 בשנה. היצע הדגמים יחל ב-STREET - דגם הבסיס, שמחירו מתחיל ב-60 אלף שקל. דגם הביניים SPORTSTER יימכר ב-70 אלף שק ואילו ה-CVO הבכיר יימכר ב-312 אלף שקל, מחיר המקביל למחירה של מכונית מנהלים.

 

אלי אלעזרא, בעל השליטה באלבר, אמר ל"כלכליסט": "כיום אלבר מוכרת מדי שנה כ-30 אלף מכוניות בעסקאות שונות. לפני שנה הכנסנו ארצה את אופנועי דיאלים ובכוונתנו להחזיק במקום השלישי בשוק הרכב הדו גלגלי. התשתית הקיימת של אלבר בתחום הרכב והאופנועים תאפשר לנו בעתיד גם הגדלה של פעילות הקבוצה בתחום הרכב. אנו רואים בשוק סחר הרכב שוק בעל פוטנציאל גבוה ובכוונתנו לפתח את יכולותנו בשוק זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x