$
רכב

מרצדס מציגה: לימוזינת היוקרה מאיבאך פולמן

זוהי גרסת הפאר של מכונית המנהלים היוקרתית ביותר של מרצדס: ה-S קלאס. למרות שמחירה עשוי לחצות את רף 2 מיליון השקלים, יבואנית מרצדס בארץ במגעים ליבוא הדגם

תומר הדר 10:4119.02.15

מרצדס הגרמנית חושפת לקראת תערוכת הרכב שתתקיים בז'נבה בעוד שבועיים את המאיבאך פולמן, גרסת הלימוזינה של מרצדס S קלאס מאיבאך. המאיבאך היא בעצמה גרסת הפאר של מכונית המנהלים היוקרתית ביותר של מרצדס: ה-S קלאס.

 

למרות המחיר, העשוי לחצות בקלות את רף שני מיליון השקלים עם תוספות, כלמוביל יבואנית מרצדס מנהלים מגעים עם לקוחות על יבוא ה-S קלאס מאיבאך.

 

מרצדס מאיבאך פולמן. המחיר צפוי לחצות את רף 2 מיליון השקלים מרצדס מאיבאך פולמן. המחיר צפוי לחצות את רף 2 מיליון השקלים

 

לקוחות שיהיו מעונינים להזמין את המאיבאך לימוזינה יצטרכו חניה מכובדת במיוחד: אורכה של הלימוזינה הוא לא פחות מ-

6.5 מטרים. את המושב האחורי מתארת מרצדס כ"פינת הסבה" - שניתנת גם להזמנה במפרט מיוחד עבור ארבעה נוסעים. המפרט הסטנדרטי של המאיבאך פולמן כולל בין היתר מחיצת זכוכית חסינת קול בין הנוסעים לנהג, מסך טלויזיה המחובר בין היתר למערכת שמע תלת מימדית וסט כלי הגשה ייחודי לרכב, לשמפניה. מעבר לכך מצוידת המאיבאך פולמן בכל האביזרים הרגילים המותקנים במאיבאך הקצרה- כגון מערכת מיזוג וחימום המסוגלת לחלק את חלל הרכב לארבעה אזורים נפרדים.

 

כדי להבטיח ביצועים נאותים, מצוידת המאיבאך במנוע בעל 12 בוכנות ושני מגדשי טורבו, בנפח של שישה ליטרים- המפיק 530 כוחות סוס.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x