$
בחירות 2015

המחנה הציוני יוצא בקמפיין חדש ותוקפני נגד רה"מ: "רק פראייר מצביע נתניהו"

המחנה הציוני מגיב בקמפיין חדש לביקורות שנשמעו נגד הקמפיין הנוכחי ויוצא במתקפה חזיתית נגד בנימין נתניהו עם ססמאות כמו: "הוא קונה גלידה ב-10,000 שקל ולך אין כסף לקוטג'"

אורי תובל 12:2111.02.15

המחנה הציוני יוצא היום בקמפיין חדש ותוקפני יותר נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו תחת הכותרת: "רק פראייר מצביע נתניהו". הקמפיין מיוחס לצעירי המחנה הציוני ובין יוזמיו יו"ר מטה הצעירים במפלגה, ח"כ סתיו שפיר. בין הססמאות בקמפיין: "אחד מכל שלושה ילדים בישראל רעב, והוא קונה ארוחת בוקר ב-20 אלף שקל" וכן - "הוא קונה גלידה ב-10,000 שקל ולך אין כסף לקוטג'".

 

בשבועות האחרונים ספג קמפיין המחנה הציוני ביקורת על כך שאינו ממריא כשמצד אחד אינו תוקף את נתניהו, ומצד שני גם אינו בונה את יצחק הרצוג וציפי לבני כאלטרנטיבה להחלפת השלטון ואינו מגיע לקהלים חדשים. התנופה של המחנה הציוני בסקרים נבלמה ומאידך עלו ביקורות על התנהלות מטה הבחירות. אמש אף פורסם כי המפלגה התכוונה לפטר את משרד "פאר לוין" המנהל את הקמפיין, אולם הדיווח הוכחש. כעת המשרד עדיין פעיל, אולם מעמדו במטה נפגע.

 

שלט חוצות מהקמפיין החדש של המחנה הציוני שלט חוצות מהקמפיין החדש של המחנה הציוני

 

הקמפיין החדש עולה בנוסף לקמפיין "זה אנחנו או הוא", שבשבוע האחרון מדגיש את הבטחות המפלגה בתחום החברתי-כלכלי. הקמפיין השלילי יותר נגד נתניהו קשור לקמפיין "ישראל תקועה עם ביבי" שאיתו יצאה המפלגה בזמן הכנת תקציב 2015, מעט לפני פיזור הכנסת. את הדחיפה לקמפיין הובילה בשבועות האחרונים שפיר, יחד עם דובר המפלגה דניאל הרוש. הקמפיין נוסח ועוצב מחוץ למטה ההסברה שאותו מובילים איתן לוין, הפרסומאי יורם לוי, יו"ר המטה איתן כבל ומקורבו אלדד יניב וזכה לתקציב נוסף.

 

על פי התכנון, הקמפיין יעלה ברשתות החברתיות ובשלטי חוצות. ממטה צעירי המחנה הציוני נמסר: "נתניהו – בשש שנים הפכת אותנו לאנשים מיואשים שמסכימים רק לשרוד ולא לחיות. לאנשים מבוהלים שמוכנים לקנות סיפורים והפחדות, לאנשים חלשים מוכנים לקבל את המצב כמו שהוא. רק אנשים עייפים מוכנים להיכנע למציאות ורק אנשים מובסים לא נלחמים לקבל את מה שמגיע להם אבל אנחנו סיימנו להיות כאלה. אנחנו סיימנו להיות שק החבטות שלך, בבחירות האלה - אנחנו לא פראיירים!".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x