שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

מהפך בדירוג פירמות עורכי הדין: הרצוג פוקס נאמן חוזר למקום הראשון

לפי דן אנד ברדסטריט, המדרג את המשרדים לפי גודלם, למשרד 265 פרקליטים. מיתר ליקוורניק שהוביל את הדירוג בשנה שעברה, נדחק למקום השני עם 250 עו"ד

ענת רואה ומשה גורלי 11:3204.02.15

משרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן הפך לגדול בישראל מבחינת מספר עורכי הדין המועסקים בו ומספרם עומד על 265 פרקליטים. כך עולה מדירוג דן אנד ברדסטריט שמדרג את המשרדים על פי גודלם. במקום השני משרד מיתר ליקוורניק שדיווח על 250 עורכי דין ובמקום השלישי משרד גולדפרב זליגמן עם 210 עורכי דין.

דירוג משרדי עורכי הדין דירוג משרדי עורכי הדין

 

הרצוג פוקס נאמן הוא המשרד היחיד מבין השלושה שצמח לגודלו הנוכחי שלא באמצעות מיזוג עם משרד גדול אחר, ובמהלך רוב העשור האחרון הוא נחשב למשרד הגדול בישראל, אך מאז 2012 ירד למקום השני.

 

במקומות הבאים בדירוג משרדים שלהם פחות מ-200 עורכי דין, ובראשם במקום הרביעי פישר בכר חן ושות' (168 עורכי דין), משרד יגאל ארנון ומשרד גרוס ושות' (146 עורכי דין בכל אחד מהם), גורנציקי עם 142 עורכי דין, פירון (139 עורכי דין), שבלת (138 עורכי דין) ומשרד ש. הורוביץ חותם את העשירייה הראשונה ודיווח על 129 עורכי דין. הדירוג מתבסס על הצהרותיהם של ראשי המשרדים.

 

השותפים בהרצוג פוקס נאמן - אהוד סול, מאיר לינזן, יעקב נאמן וטוביה ארליך השותפים בהרצוג פוקס נאמן - אהוד סול, מאיר לינזן, יעקב נאמן וטוביה ארליך צילום: אלירן אביטל

 

משרד בלטר גוט אלוני שלפני כעשור נהג להתחרות בהרצוג פוקס נאמן על המקום הראשון ממוקם כיום רק במקום ה-14 עם 88 עורכי דין. את 20 המשרדים הגדולים חותם משרד זיסמן אהרוני גייר ושות', שמונה 68 פרקליטים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x