$
תיירות

מלון בבוורלי הילס מציע חבילת נופש בסגנון הסרט "אשה יפה"

תמורת 100 אלף דולר תוכלו לשהות בסוויטה הנשיאותית במלון בו צולם הסרט, להיפגש עם יועצת קניות אישית ולערוך סיבוב קניות ברודאו דרייב, ליהנות מעיסוי זוגי ולנסוע ברולס רויס לאחוזת גרייסטון לפיקניק רומנטי

שירות כלכליסט 17:0801.02.15
אם פינטזתם פעם לחיות חיים קסומים כשל דמותה של ג'וליה רוברטס באישה יפה, עכשיו יש לכם הזדמנות להגשים את הפנטזיה.

הקומדיה הרומנטית "אישה יפה" בכיכובם של רוברטס וריצ'רד גיר בתפקיד הזונה טובת הלב ואיש העסקים השרמנטי, עלתה לאקרנים לפני 25 שנים, ולציון האירוע, מלון בוורלי ווילשיר בבוורלי הילס, בו צולם הסרט המפורסם, מציע לאורחים חבילת "אישה יפה ליום" יוקרתית במיוחד.

 

הסוויטה הנשיאותית במלון בוורלי ווילשייר, לילה ב-100 אלף דולר הסוויטה הנשיאותית במלון בוורלי ווילשייר, לילה ב-100 אלף דולר צילום: fourseasons.com

 

החבילה כמובן אינה זולה, אך עבור 100 אלף דולר תוכלו לרכוש את החוויה האולטימטיבית, שכוללת שהייה בסוויטת "אישה יפה", שהיא בעצם הסוויטה הנשיאותית בגודל 370 מ"ר. החבילה כוללת גם פגישה עם יועצת קניות אישית ועוד 4,000 דולר לקניות, ומסע של שלוש שעות בין החנויות ברודאו דרייב, כשקרוב לוודאי שבמציאות לא תיתקלו במוכרות סנוביות שלא ירצו לשרת אתכם, כפי שקרה לדמות של רוברטס בסרט. החוויה ממשיכה עם נסיעה במכונית רולס רויס לאחוזת גרייסטון לפיקניק רומנטי שיימשך חמש שעות, בדומה לפיקניק בסרט. הזוגות שיקנו את החבילה הזו יזכו גם לעיסוי זוגי במשך 90 דקות ולמניקור ופדיקור מפנק.

 

ג'וליה רוברטס וריצ'רד גיר מתוך הסרט "אישה יפה" ג'וליה רוברטס וריצ'רד גיר מתוך הסרט "אישה יפה" צילום: fourseasons.com

 

המלון מציע שתי חבילות נוספות במחירים נמוכים יותר. חבילת הדלוקס עולה 15 אלף דולר, וכוללת שהייה בסוויטת דלוקס בוורלי, שעתיים של בילוי ברודאו דרייב, פיקניק של שעתיים, שיעור בנימוסי שולחן (כפי שעברה הדמות של רוברטס) וארוחה רומנטית במרפסת המלון. החבילה הזו כוללת גם עיסוי, הפעם של 60 דקות וצילומים שבו הזוגות ישחזרו סצנות מהסרט. החבילה האפשרית האחרונה עולה 22,500 דולר הפעם הזוגות ישהו בסוויטת ורדנה, ושעה נוספת תתווסף לפיקניק ולמסע הקניות. כמו כן, הם יקבלו 2,000 דולר לקניות ועיסוי של 90 דקות.

 

ניתן יהיה להזמין את החבילות לאורך השנה, ומהמלון נמסר כי האורחים יוכלו להתאים את החבילות לפי רצונם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x