$
משפט

הותר לפרסום שמו של החשוד בפריצה למחשב של מדונה ובסחר בשיריה

עדי לדרמן בן 38 מתל אביב השתתף לפני מספר שנים בתוכנית הריאליטי כוכב נולד. עורכת דינו: "למיטב ידיעתנו אין כל ראיות הקושרות אותו למעשה באופן ישיר"

זוהר שחר לוי 14:1622.01.15
הותר לפרסום שמו של החשוד בפריצה למחשב של מדונה ובסחר בשיריה ובחומריה המסחריים: עדי לדרמן, 38, מתל אביב. לדרמן השתתף לפני מספר שנים בתוכנית הריאליטי כוכב נולד.

 

במקביל נעתר ביהמש המחוזי מרכז לבקשת סנגוריו של לדרמן והורה על שחרורו למעצר בית. ניתן עיכוב ביצוע עד מחר כדי לאפשר למשטרה לערער.

 

מדונה בהופעה מדונה בהופעה צילום: אי פי איי

  

אתמול (ד) נעצר לדרמן בתום חקירה סמויה של יאח"ה בלה 433 בחשד שפרץ למחשביה של הזמרת וגנב משיריה, תמונותיה וחומרים מסחריים שונים. החקירה החלה בעקבות תלונתה של הזמרת לאחר ששיריה דלפו לרשת ונעשתה בשיתוף ה FBI.

 

עורכת הדין אפרת נחמני בר המייצגת את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית יחד עם עו״ד שי פרץ מסרה: ״מרשנו מכחיש מכל וכל את החשדות נגדו. למיטב ידיעתנו אין כל ראיות הקושרות אותו למעשה באופן ישיר. אנחנו מאמינים שבדיקת עומק של החומר תלמד באופן חד משמעי כי אין למרשנו כל קשר למעשים. יש להצר על הילולת הפרסום שמובילה המשטרה בהקשר זה, בטרם יש בתיק ראיות של ממש״

 

לדרמן נעצר בתום חקירה סמויה שנמשכה מספר חודשים בחשד שפרץ למחשביה של הזמרת מדונה והעתיק משם שירים וחומרים נוספים. כמו כן הוא חשוד בפריצה למחשבים של אמנים נוספים. בדיון בבית המשפט ציין נציג המשטרה, רפ"ק עודד ראם, כי יש להותיר את החשוד במעצר כדי למנוע שיבוש וכי יש "מעורבים נוספים שיש צורך להגיע אליהם".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x