$
בחירות 2015

פרשת השחיתות: יועץ לשעבר של ליברמן נעלם, ח"כ טופורובסקי העיד

חבר הכנסת מ"יש עתיד" אינו חשוד בפרשה - מסר עדות בנוגע לעניינים הידועים לו עוד מתקופת כהונתו כיו"ר אגודת הסטודנטים, לפני כמה שנים. רשת ב' דיווחה כי מיכאל פלקוב חשוד במעורבות בהלבנת כספים

רוני זינגר וזוהר שחר לוי 11:5206.01.15

ח"כ בועז טופורובסקי מסר עדות הבוקר בלהב 433 במסגרת הסתעפות של חקירת המשטרה הגדולה בעניין החשדות לשחיתות בהם קשורים גם בכירים ב״ישראל ביתנו״.

 

טופורובסקי מסר עדות בנוגע לעניינים הידועים לו עוד מתקופתו כיו״ר אגודת הסטודנטים, לפני מספר שנים. ככל הידוע מדובר בפרשה שפורסמה בעבר והקשורה לאירוע שהתקיים בזמנו באילת, אז נקשר שמו של שר התיירות סטס מיסז׳ניקוב ושל חברתו בבדיקה שערך מבקר המדינה בנוגע לכסף שעבר עבור הפקת אותו אירוע.

 

 

ח"כ בועז טופורובסקי ח"כ בועז טופורובסקי

 

כעת ככל הידוע, מדובר בנושא הנחקר במשטרה. כזכור נעצר במסגרת החקירה הגדולה גם השר לשעבר מיסז׳ניקוב.

 

מיש עתיד נמסר: ח"כ בועז טופורבסקי אינו קשור לפרשת ישראל ביתנו ונקרא לסייע למשטרה במידע על התנהלות משרד התיירות בשנת 2010 עת כיהן כיו"ר התאחדות הסטודנטים.

 

יש עתיד סומכים על עבודת המשטרה ומדגישים את החשיבות בחקירה ממצה למיגור השחיתות בישראל.

 

יועץ התקשורת של ליברמן נעלם

 

בתוך כך, המשטרה חוקרת חשד שמיכאל פלקוב, יועץ התקשורת לשעבר של אביגדור ליברמן, היה מעורב בהלבנת חלק מהכסף בפרשת החשדות לשחיתות ב"ישראל ביתנו" באמצעות אתר אינטרנט שבבעלותו - כך מדווחת הבוקר רשת ב'. פלקוב נעלם לפני כחצי שנה, ועל פי כמה דיווחים, ייתכן שנרצח או נהרג. ואולם על פי דיווחים אחרים, מותו פוברק בשל חקירת המשטרה ומחשש לחייו. יחד עם זאת, במשטרה לא חוקרים את היעלמותו לא בישראל ולא מחוצה לה.

  

אביגדור ליברמן אביגדור ליברמן צילום: אוראל כהן

 

עוד נחשף כי מעורבותו לכאורה של פלקוב עלתה כבר בשלבים הראשונים של החקירה. במשטרה מנסים להתחקות אחר עקבותיו, לפי שעה בלי הצלחה.

 

פלקוב קשור לאתר האינטרנט יזרוס, שבעליו אלכס גולדשטיין נעצר במסגרת הפרשה ושוחרר למעצר בית לאחר כמה ימי מעצר. גולשטיין, עומד בראש חברת יזרוס המפעילה אתר אינטרנט ברוסית, חשוד בביצוע התקשרויות עם גופים בתמורה לפרסומים חיובים, בתיווך של סגנית שר הפנים פאינה קירשנבאום, כן נטען כי האתר שאותו הוא מנהל שימש כשופר מפלגת ישראל ביתנו.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x