שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מוסף מנהלים 2014
מוסף מנהלים 2014

ג'וזף פאפא, פריגו: "ניהול טוב מבין את החזון והיעדים של הארגון, ומאמין בהם"

"רכישת חברת הביוטק האירית אלן ב־2013 סיפקה לנו פלטפורמה משמעותית לקידום מאמצי הצמיחה שלנו"

כלכליסט 08:4524.12.14

איך היתה 2014 עבורכם?

"זו היתה שנה היסטורית נוספת עבור פריגו. המכירות נטו הגיעו השנה ל־4.06 מיליארד דולר, צמיחה של 15% בהשוואה לשנה הקודמת, והרווח הנקי המתואם זינק ב־40% ל־740 מיליון דולר, או 6.39 דולר למניה מדוללת. רכישת חברת הביוטק האירית אלן (Elan) ב־2013 סיפקה לנו פלטפורמה משמעותית לקידום מאמצי הצמיחה שלנו, ובחזית הטווח הארוך המשכנו להשקיע במחקר ופיתוח וביכולת הייצור. הכוח של המודל העסקי שלנו ניכר מהצמיחה האורגנית החזקה, בייחוד נוכח הצמיחה האפסית או השלילית בשוק המותגים הפרטיים".

 

מה היה האתגר הניהולי המרכזי שלך השנה?

"במהלך השנה ראינו שיבוש באספקה של מוצר מסוים שמכרנו ללקוחות קמעונאיים, עקב חוסר עקביות בקבלת חומרי גלם מאחד הספקים שלנו. הצבנו את המוצר הזה בעדיפות הגבוהה ביותר, ניהלנו מאמץ מרוכז של כל צוות פריגו, והמוצר הושק מחדש במהלך השנה".

 

ג'וזף פאפא, פריגו. "זו היתה שנה היסטורית נוספת עבור פריגו" ג'וזף פאפא, פריגו. "זו היתה שנה היסטורית נוספת עבור פריגו"

 

 

כיצד תיראה 2015 להערכתך?

"ב־2015 אנחנו מתכוונים להשיק מוצרים חדשים בהיקף של 235 מיליון דולר ולקדם שורת יוזמות אסטרטגיות, הן על ידי צמיחה אורגנית והן על ידי רכישות. אני אופטימי באשר לעתיד שלנו".

 

מהו לדעתך ניהול טוב?

"ניהול טוב מבין את החזון והיעדים של הארגון, ומאמין בהם. הוא גם מטפח חדשנות באמצעות גיוון בתרבות, במחשבה ובניסיון של העובדים, ומקדם מצוינות בדרך של 'לעשות את זה נכון כבר בפעם הראשונה'".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x