$
תיירות

רוסיה מנסה למשוך תיירים לסיביר המושלגת בעזרת דוגמניות בביקיני

כדי להפוך את האזור המושלג והקפוא ליעד לתיירות מכל העולם, הוקמו שם מלונות יוקרתיים ונפתחו מסעדות איכותיות, אבל מתברר שיש צורך בגימיק נוסף כדי למשוך את התיירים

שירות כלכליסט 11:0122.12.14

"לחופים שלנו אמנם אין הרבה חול, אך הם בהחלט לבנים". זו הסיסמה של הקמפיין של 'מועצת התיירות הרוסית' שאחראית על קידום סיביר, שמבקשת לקדם את התיירות לסיביר. הקמפיין מציג בחורות בביקיני המשתזפות על אגם קפוא על רקע השלג.

 

הצילומים נערכו באגם מלאכותי בעיר ז'לזנוגורסק, המרוחקת כ-70 ק"מ מקרסנויארסק, העיר השלישית בגודלה בסיביר, ובמהלכם הצטלמו הדוגמניות גם עם בובת דוב.

 

לסיביר אמנם יצא מוניטין לא כמקום שמכניס פנים, בעיקר בשל הקור העז בחורף, אך באזור הוקמו כמה מלונות יוקרתיים ונפתחו מסעדות איכותיות, לטובת סוג חדש של תיירים סביבתיים, המעוניינים להתקרב לטבע. בהתאם, הושק כאמור פרויקט חדש תחת השם "אני סיבירי", שנועד לשווק את האזור לתיירים ברחבי העולם.

 

אלכסיי טלשוב, האחראי על התיירות באזור, מאמין כי היותו של האזור לא מיושב ברובו הופך אותו למקום מושלם לחופשה מרגיעה הרחק מההמון. "אנחנו מציעים הכל, החל מפעילויות ספורטיביות יותר כמו צלילה, רחיפה בשלג וטיסות אירובטיות ועד לאטרקציות המיועדות לאנשים שרוצים שקט ושלווה במרחבים הלא מוכרים".

 

האטרקציות כוללות תצוגה של אורות הצפון, צפייה בחיות הבר כמו דובים, דייג וטיולי צייד. אולם טלשוב טוען כי היה נראה שהמסר הזה לא מועבר בצורה מספיק טובה, ולכן החליטו לארגן סשן צילומים עם דוגמניות כדי לחדד את הנקודה. "כאן בסיביר אנחנו אוהבים לחגוג את החורף עם הרבה התרגשות, כייף ויצירת זיכרונות שיישארו", הסביר.

 

 צילום: imsiberian.com
 צילום: imsiberian.com
 צילום: imsiberian.com
  צילום: imsiberian.com
 צילום: imsiberian.com
 צילום: imsiberian.com

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x