$
רכב

בלעדי לכלכליסט

משלחת בכירים מב.מ.וו תבחן רכישת טכנולוגיות ישראליות

בראש המשלחת יעמוד ד"ר הרברט דיס, בכיר בב.מ.וו העולמית. חבריה יפגשו בין השאר עם בכירי מכון היצוא ועם עם נציגי מובילאיי ונציגי חברת הסייבר ארגוס

תומר הדר 13:5611.09.14

משלחת בכירים מטעם ב.מ.וו הגרמנית צפויה להגיע לישראל ביום שני הקרוב, כדי לבחון רכישת טכנולוגיות ישראליות, המיועדות לשימוש עתידי במכוניות BMW, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר במשלחת בכירה מאד של יצרנית הרכב הגרמנית שתגיע לארץ.

 

בראש המשלחת יעמוד ד"ר הרברט דיס, בכיר בב.מ.וו העולמית. דיס, שהצטרף לב.מ.וו בשנת 1996, ניהל את מפעלי ב.מ.וו בבירמינגהאם ובאוקספורד. בין 2003 ל-2007 הוא ניהל את חטיבת האופנועים של ב.מ.וו וב-2007 הפך לחבר דירקטוריון בב.מ.וו. כיום הוא אחראי גם על תחום הפיתוח בב.מ.וו העולמית. לצד דיס, יגיעו ארצה גם ד"ר כריסטוף גרוטה, ראש מחלקת המחקר והטכנולוגיה בב.מ.וו העולמית ודיטר מאי, סגן נשיא בכיר לנושא מודלים עסקיים דיגיטליים. חברי המשלחת יפגשו בישראל עם נציגי מספר חברות.

 

המדען הראשי אבי חסון המדען הראשי אבי חסון צילום: גיא אסיאג

 

ל"כלכליסט" נודע כי הם יפגשו בין היתר עם אבי חסון, המדען הראשי במשרד הכלכלה, עם נציגי מובילאיי, עמה ב.מ.וו משתפת פעולה כיום, עם נציגי חברת הסייבר ארגוס, עם פינרג'י, שבראשה עומד איש העסקים אביב צידון, המפתחת טכנולוגיה להפקת חשמל לרכב ועם חברת NOOLY, המפתחת אפליקציות לחיזוי מזג אוויר. כמו כן יפגשו עם בכיר במכון היצוא אורי פחטר ועם שי סזריבץ, ממונה מחלקת אירופה בימנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x