שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

לאחר מינויו של דן אורנשטיין: סבב מינויים בצ'מפיון מוטורס

מספר חודשים לאחר כניסתו לתפקיד של המנכ"ל החדש יוצאת החברה לסבב מינויי בכירים; אורן אלעזר ומאיר איבגי מונו לסמנכ"לים

תומר הדר 18:2031.08.14

צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן, אאודי, סיאט וסקודה מודיעה על סבב מינויים חדש בהנהלת החברה שיחל בספטמבר הקרוב, זאת מספר חודשים לאחר שנחשף ב"כלכליסט" כי דן אורנשטיין, שכיהן בתפקיד מנכ"ל חטיבת הרכב הפרטי בכלמוביל, מונה למנכ"ל צ'מפיון מוטורס ולאחר שנודע כי אורן אלעזר, ראש חטיבת ציי הרכב של כלמוביל, צפוי אף הוא לעבור גם הוא אל החברה.

 

החברה הודיעה היום (א') כי אלעזר, בן 41, ימונה לתפקיד סמנכ"ל בחברה ויהיה אחראי על פעילות צ'מפיון מוטורס במגזר המוסדי, חטיבת פולקסווגן מסחריות וחטיבת תפעול השיווק. אלעזר בוגר תואר ראשון ביחסים בינלאומיים.

 

דן אורנשטיין, מנכ"ל צ'מפיון מוטורוס דן אורנשטיין, מנכ"ל צ'מפיון מוטורוס

 

מאיר איבגי ימונה לסמנכל" האחראי על תחום שירות, חלפים והלוגיסטיקה בחברה. איבגי, בן 44, בעל תואר שני במנהל עסקים, עובד בחברה כ-15 שנה. 

 

במקביל לכך, גל מזור יתמנה למנהל חטיבת פולקסווגן בישראל. את מקומו כמנהל חטיבת סיאט ימלא צביקה לוי שכיהן עד כה כמנהל חטיבת המסחריות וציי רכב. מזור, בן 36, בעל תואר שני במנהל עסקים, עובד בצ'מפיון מוטורס בשש שנים האחרונות, צביקה לוי, בן 39, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, עובד בחברה קרוב ל- 18 שנה. קובי בלום, מנהל חטיבת פולקסווגן הנוכחי, ביקש לסיים את תפקידו לאחר קרוב ל- 9 שנים בחברה.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x