שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

עו"ד רונאל פישר ישוחרר היום למעצר בית של 12 יום

כך קבע בית משפט השלום בירושלים וזאת בהסכמת הצדדים. אתמול, חש פישר רע במהלך חקירתו ופונה לבית החולים שם הוא מאושפז גם כעת

זוהר שחר לוי 12:2315.07.14

עו"ד רונאל פישר, החשוד בתיווך לשוחד ובעבירות של שיבוש חקירה ושיבוש הליכי משפט, ישוחרר היום (ג') למעצר בית מלא למשך 12 ימים, כך קבע בית משפט השלום בירושלים וזאת בהסכמת הצדדים.

 

 

אתמול, חש עו"ד פישר רע במהלך חקירתו בפני חוקרי מח"ש, התעלף, ופונה לבית החולים שם הוא מאושפז גם כעת. הבוקר, לאחר שהסתיים מניין ימי המעצר שניתן על ידי בית המשפט בשבוע שעבר, הסכימו הצדדים כי פישר ישהה בימים הקרובים בביתו.

 

נציג מח"ש, גיא אשר, אמר לבית המשפט כי הושגה הסכמה על שחרורו בתנאים וכי ישנן פעולות נוספות שצוות החקירה מבקש לבצע "תוך עירנות למצבו הרפואי של פישר שחש ברע במהלך חקירתו ופונה לבית חולים ועל כן נעדר מהדיון". אשר הציג לבית המשפט אישור על אשפוזו של פישר וביקש לאשר את שחרורו למעצר בית מלא לתקופה של 12 ימים, הכולל אי יצירת קשר עם כל המעורבים בעניינים לגביהם נחקר.

 

רונאל פישר באחד הדיונים בהארכת מעצרו רונאל פישר באחד הדיונים בהארכת מעצרו צילום: אוהד צויגנברג

 

"אתמול הוא התעלף תוך כדי חקירה", ציינה באת כוחו של פישר ושותפתו למשרד, עו"ד רות דוד בלום בפני בית המשפט. "זה לא מצב שהוא חש לא בטוח. הוא יצא מאיזון תרופתי לגמרי".

 

עו"ד פישר נמצא במעצר זה 13 יום לאחר שנעצר בתום עם מפגש עם יו"ר ועד נמל אשדוד המושעה אלון חסן ולאחר שקיבל ממנו מזוודה עם כסף. חסן קיים את המפגש בתיאום עם מח"ש. זאת לאחר שהציג בפני הקלטות המתעדות לכאורה ניסיונות של עו"ד פישר לשכנע את חסן לשלם סכומי כסף לחוקרי משטרה בתמורה לסגירת תיקים נגדו.

 

ביום שישי האחרון האריכה שופטת השלום בירושלים חגית מאק קלמנוביץ' את מעצרו של פישר ב-5 ימים נוספים כשלדבריה החקירה בעניינו התפתחה באופן משמעותי ו"אין מנוס" מהמשך המעצר.

 

מאז הוארך מעצרו, נמשכה חקירתו של פישר בפני חוקרי מח"ש, אולם אתמול, במהלך אחת החקירות הוא חש כאמור ברע ופונה לבית החולים. זאת, לאחר שכבר בדיונים האחרונים בבית המשפט, ציינה עו"ד דוד בלום, כי פישר סובל מבעיות בריאותיות שונות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x