$
משפט

עו"ד רונאל פישר חש ברע ופונה לבית החולים במהלך חקירתו

פישר, החשוד בתיווך לשוחד ובעבירות של שיבוש חקירה ושיבוש הליכי משפט נמצא במעצר מזה 12 יום לאחר שנעצר בתום מפגש עם יו"ר ועד נמל אשדוד המושעה, אלון חסן, וקיבל ממנו מזוודה עם כסף. מחר יוחלט האם להאריך את מעצרו

זוהר שחר לוי 18:1214.07.14
עו"ד רונאל פישר, החשוד בתיווך לשוחד ובעבירות של שיבוש חקירה ושיבוש הליכי משפט, פונה היום (ב') לבית חולים במהלך חקירתו לאחר שחש ברע.

מחר, צפויים להסתיים חמשת ימי המעצר עליהם החליט בית המשפט בשבוע שעבר. במח"ש, שם חוקרים את הפרשה, טרם החליטו אם לבקש את המשך מעצרו לצורך החקירה.

 

עו"ד פישר נמצא במעצר מזה 12 יום לאחר שנעצר בתום מפגש עם יו"ר ועד נמל אשדוד המושעה, אלון חסן, ולאחר שקיבל ממנו מזוודה עם כסף. חסן קיים את המפגש בתיאום עם שוטרי מח"ש לאחר שהציג בפניהם הקלטות המתעדות, לכאורה, ניסיונות של עו"ד פישר לשכנע את חסן לשלם סכומי כסף לחוקרי משטרה בתמורה לסגירת תיקים נגדו.

 

עו"ד רונאל פישר בהארכת מעצר עו"ד רונאל פישר בהארכת מעצר צילום: אוהד צויגנברג

 

ביום שישי האחרון האריכה שופטת השלום בירושלים, חגית מאק קלמנוביץ', את מעצרו של פישר בחמישה ימים נוספים, כשלדבריה החקירה בעניינו התפתחה באופן משמעותי ו"אין מנוס" מהמשך המעצר.

 

מאז הוארך מעצרו, נמשכה חקירתו של פישר בפני חוקרי מח"ש, אולם היום, במהלך אחת החקירות הוא חש ברע ופונה לבית החולים. זאת, לאחר שכבר בדיונים האחרונים בבית המשפט, ציינה באת כוחו, עו"ד רות דוד בלום, כי פישר סובל מבעיות בריאותיות שונות. כעת, טרם ברור מתי ישוב לחקירה והאם חוקרי מח"ש יבקשו מחר שוב את להאריך את מעצרו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x