$
משפט

פרשת בן-אליעזר מסתעפת: המשטרה בודקת עסקאות נדל"ן בנס ציונה

מדובר במידע שנוגע לעסקה אחת חדשה יחסית, אך גם לעסקאות שבוצעו לפני שנים רבות ולגביהן חל חוק ההתיישנות; לשכתו של בן-אליעזר: "מדובר בטענות ממוחזרות ומופרכות"

רוני זינגר, זהר שחר לוי ותומר גנון 22:2621.06.14

חקירת המשטרה בעניינו של ח"כ בנימין (פואד) בן־אליעזר מסתעפת: חוקרי היחידה לארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בודקים עסקאות נדל"ן שבוצעו בשנים האחרונות באזור נס ציונה, שבהן היו מעורבים בני משפחת בן־אליעזר.

 

לטענת החוקרים, הצטבר בידיהם מידע על עסקים שביצעו בניו של בן־אליעזר, יריב ואופיר, ואשר הצריכו את בדיקת המשטרה לגבי מקור הכספים לביצוען. מדובר במידע שנוגע לעסקה אחת חדשה יחסית, אך גם לעסקאות שבוצעו לפני שנים רבות ולגביהן חל חוק ההתיישנות. במסגרת החקירה עלה שמו של לפחות יזם נדל"ן מוכר אחד שהיה קשור לעסקאות שבוצעו בנס ציונה עם יריב בן־אליעזר. ככל הידוע, היזם לא תושאל במשטרה בשלב זה. בנוסף, המשטרה בודקת מעורבות אפשרית של בן אליעזר ובניו בעסקאות בתחום הגז. ביום רביעי צפוי בן אליעזר להיחקר במשטרה פעם נוספת.

 

בן-אליעזר. ייחקר השבוע בן-אליעזר. ייחקר השבוע צילום: אלכס קולומויסקי

מלשכת בן־אליעזר נמסר בתגובה: "מדובר בטענות ממוחזרות ומופרכות, שעלו כבר בעבר. איננו נוהגים להתייחס לשברי הדלפות מגמתיות מחקירת המשטרה ובטוחים כי בסיום ההליך יתבהרו העובדות. יש לאפשר למשטרה לסיים את עבודתה, ולהימנע מלחרוץ דין על בסיס בדלי אינפורמציה מגמתית". 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x