שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרסום ראשון

בפעם השלישית: ח"כ בן אליעזר ייחקר מחר בחשד לקבלת 5 מיליון שקל שלא כדין

על פי החשד, בן אליעזר קיבל את הכספים מאנשי עסקים - בין השאר 400 אלף דולר מאברהם נניקשוילי. בנו של חבר הכנסת, יריב בן אליעזר, צפוי למסור גרסה בקרוב

זוהר שחר לוי ותומר גנון 20:5515.06.14

ח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר ייחקר מחר (ב') בפעם השלישית במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) של להב 433 בלוד בחשד לקבלת כ-5 מיליון שקלים שלא כדין מאנשי עסקים. בימים האחרונים נחקרו כמה מקרובי משפחתו. בנו יריב בן אליעזר צפוי גם הוא למסור גרסה בקרוב.

ביאח"ה בודקים מה מקורם של שלושה סכומי כסף שהתגלו במסגרת החקירה, ומדוע קיבל אותם בן אליעזר. הראשון על סך 400 אלף דולר – סכום שקיבל מאברהם נניקשוילי, מבעלי השליטה בחברת חיפושי הנפט והגז שמן (11%) ובחברת הנדל"ן מנופים (23%). בן אליעזר לא דיווח כנדרש על קבלת כספים אלה בהצהרת ההון שהגיש לכנסת. נניקשוילי טען בחקירתו כי הכספים ניתנו לבן אליעזר כהלוואה לרכישת דירת פאר ביפו.

 

ח"כ בנימין בן אליעזר ח"כ בנימין בן אליעזר צילום: אלכס קולומויסקי

 

הסכום השני שנבדק הוא כ-600 אלף דולר שהתגלו בכספת שהחזיק בן אליעזר בסניף בנק דיסקונט, אליה הגיעו החוקרים בתיאום עם עורך דינו, נבות תל צור. בן אליעזר טען שמרבית הסכום בכספת שייך לבנו יריב. סכום נוסף שנבדק הוא כ-300 אלף דולר שנפרטו עבור בן אליעזר בסוכנות המרת כספים (צ'יינג') בת"א. גם לגבי כספים אלה טען בן אליעזר בחקירתו כי הוא שייך לבנו יריב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x