$
משפט

נחשפה רשת ישראלית של הימורים לא חוקיים באינטרנט בחו"ל; "גלגלו עשרות מיליונים"

בתום חקירה סמויה עצרה המשטרה יותר מ-20 חשודים ונערך חיפוש בכמה פיצוציות שלפי החשד שימשו כסוכנויות של אתר ההימורים. מממצאי החקירה עולה כי משרדי האתר והשירות מצויים בחו"ל וכי העברת הכספים נעשתה באמצעות סוכנים ברחבי הארץ

זוהר שחר לוי 09:3314.05.14

בתום חקירה סמויה חשפה בימים האחרונים המשטרה בשיתוף רשות המסים רשת ישראלית חובקת עולם של הימורים בלתי חוקיים באינטרנט שעל פי החשד גלגלה עשרות מיליוני שקלים.

במסגרת הפעילות עצרה המשטרה למעשה מ-20 חשודים מכל רחבי הארץ, בחשד למעורבות בפרשה וכן נערכו חיפושים בבתיהם ובמספר פיצוציות השייכות לחלק מהחשודים ואשר על פי החשד שימשו כסוכנויות של אתר ההימורים. בהתאם להתפתחויות החקירה יובאו היום (ד') החשודים המרכזיים לדיון בהארכת מעצרם בסמוך לשעה 15:00 בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

ניידת משטרה (ארכיון) ניידת משטרה (ארכיון) צילום: גיל נחושתן

 

להב 433 היחידה הארצית לחקירת פשיעה כלכלית וכוח המשימה המשולב "הימורים באינטרנט" ניהלה בתקופה האחרונה חקירה משותפת עם יחידת יהלום ברשות המסים, שעניינה חשד לרשת הימורים אינטרנטית מסועפת וחובקת עולם המנוהלת המתופעלת על ידי מספר רב של מעורבים ישראלים, תוך שעולה חשד לביצוע עבירות של ניהול וארגון הימורים, עבירות על פקודת מס הכנסה ועבירות על חוק איסור הלבנת הון בהיקפים שמוערכים בעשרות מיליוני שקלים.

 

על פי החשד, מעורבים מספר ישראלים בניהול אתר אינטרנט להימורים בלתי חוקיים ורשת ענפה של סוכנים, מפיצים, שליחים, אנשי שירות ותמיכה טכנית בארץ ובעולם וכך הפעילו את רשת הימורים.

 

מממצאי החקירה עולה כי משרדי האתר והשירות מצויים בחו"ל והעברת הכספים וביצוע ההימורים נעשית באמצעות סוכנים וסוכני משנה הפזורים ברחבי הארץ, בין היתר בפיצוציות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x