$
משפט

רחל סופר מסתבכת בסופר: אשת העסקים מואשמת בגניבה מסניף יינות ביתן

לפי כתב האישום, סופר הניחה מוצרים שמחירם הכולל הוא 242 שקל על גבי המסוע ושילמה עליהם בקופה, ואילו "הסתירה מתחת למעיל שבו הצטיידה מראש" 46 מוצרים נוספים ויצאה את קו הקופות מבלי לשלם עבורם

ענת רואה 08:5711.05.14

אשת העסקים רחל סופר, שמצויה מאז 2009 בהליכי פשיטת רגל, מואשמת בבית משפט השלום בתל אביב בגניבת מוצרים מסופרמרקט. סופר, שהתפרסמה לאחר שזכתה לביקור בית מהשופטת בדימוס ורדה אלשיך, מואשמת בגניבת 46 מוצרים בשווי 687 שקל מחנות יינות ביתן בהרצליה בפברואר 2013.

 

לפי כתב האישום, סופר הניחה מוצרים שמחירם הכולל הוא 242 שקל על גבי המסוע ושילמה עליהם בקופה, ואילו "הסתירה מתחת למעיל שבו הצטיידה מראש" 46 מוצרים נוספים ויצאה את קו הקופות מבלי לשלם עבורם.

 

סניף יינות ביתן. לדברי סנגוריה של סופר: "אכן היו מוצרים מתחת למעיל, אולם הם אינם שייכים לסופרמרקט שבו רכשה את המוצרים" סניף יינות ביתן. לדברי סנגוריה של סופר: "אכן היו מוצרים מתחת למעיל, אולם הם אינם שייכים לסופרמרקט שבו רכשה את המוצרים" צילום: ענר גרין

 

לפי כתב האישום, קב"ט החנות הבחין במעשיה וביקש ממנה להתלוות אליו למחסן לצורך השוואה בין המוצרים המופיעים בקבלה לבין המוצרים שבעגלה, אך אז ניסתה לעזוב את החנות, ושוטרים שהגיעו למקום עיכבו אותה. בשבוע שעבר התקיים דיון בפני השופטת מעין בן ארי, וסופר, המיוצגת בידי עו"ד יגאל מזרחי, כפרה מכל וכל בעובדות.

 

לדברי סנגוריה, "אכן היו מוצרים מתחת למעיל, אולם הם אינם שייכים לסופרמרקט שבו רכשה את המוצרים. היא גם אמרה את זה לקופאית שבדקה את המוצרים". סופר ביקשה לזמן את הקופאית כעדה בתיק. את המדינה מייצגת עו"ד יעל גבריאלי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x