$
חדשות טכנולוגיה

פייסבוק ממנה מנכ"לית בישראל: עדי סופר תאני

סופר תאני, יו"ר הסטארט-אפ ג'ינג'ר, צפויה להוביל את הפעילות המסחרית של פייסבוק בישראל. עתידה לבנות צוות של נציגי שירות שיפעל ממשרדי פייסבוק ברמת גן, וישתף פעולה עם הצוות הישראלי שיושב כיום בדבלין

עומר כביר ואסף גלעד 10:4117.03.14

פייסבוק הודיעה הבוקר (ב') על מינויה של עדי סופר תאני (42) לתפקיד מנכ"לית הפעילות המסחרית שלה בישראל. סופר תאני תוביל את הפעילות המסחרית של פייסבוק מול המפרסמים ותעודד ייזום של קמפיינים בפייסבוק. בנוסף תתמקד עדי בהקמת צוות של נציגים מקומיים במשרד ברמת גן, שיעבדו בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות הישראלי של פייסבוק בדבלין, אירלנד. סופר תאני תיכנס לתפקיד בסוף החודש הזה.

  

סופר תאני שימשה עד לאחרונה כיו"ר הסטארט-אפ Ginger Software המפתח טכנולוגיה לתיקון שגיאות כתיב, תחביר ודקדוק. קודם לכן שימשה כמנכ"לית חטיבת הלקוחות הפרטיים בתאגיד ההימורים המקוונים 888, ובעבר כיהנה כמנכ"לית קבוצת קידום.

 

עדי סופר תאני עדי סופר תאני

 

“אני מאוד מתרגשת להצטרף לפייסבוק ולהוביל את התפתחות החברה בישראל", אמרה סופר תאני בהודעה לעיתונות. "מיליוני אנשים במדינה הזו משתמשים בשירות שלנו מדי יום, מתחברים אחד לשני ומשתפים במה שחשוב להם. במהלך שנות עבודתי הרבות בחברות הפונות לצרכנים ראיתי מקרוב את ההשפעה החיובית של פייסבוק על צמיחה של עסקים, מה שמאפשר להם להגיע בדיוק לקהל שהם צריכים".

 

מנהל אזור EMEA בפייסבוק, דייגו אוליבה, אמר בהודעה לעיתונות: “עדי נלהבת לסייע לעסקים בישראל להצליח והיא מבינה היטב כיצד הם יכולים להשתמש בפייסבוק כדי להתפתח. כבר היום פייסבוק נהנית ממערכת יחסים קרובה עם הרבה חברות וחברות סטארט-אפ בישראל. הרכישה האחרונה של אונבו, פתיחת המשרד בישראל ומינויה של עדי כמנכ"לית מוכיחים, כי המחויבות שלנו לישראל חזקה מתמיד".

 

סופר תאני גם מושקעת בחברות סטארט-אפ כגון אפליקציית המסרים Zula של ג'ף פולבר, אתר המשחקים Ekoloko ושירות המשלוחים Habaitta. בעבר גם כיהנה כדירקטורית בחברת סרגלי הכלים פריון ובאתר האופנה Style River. היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במהל עסקים מקלוג.

 

"כלכליסט" חשף בעבר את העובדה כי פייסבוק תעבה את פעילות המכירות שלה בישראל, בין השאר על ידי העברת מספר אנשי מכירות מאירלנד לישראל , תמנה מנכ"ל מקומי ותשיק את הפעילות בחודש אפריל השנה.

 

גיגי לוי, לשעבר מנכ"ל 888 ושותפה של סופר תאני למספר השקעות אמר ל"כלכליסט": ״עדי היא אחת המנהלות המוכשרות שהיכרתי, שהפכה בשנים האחרונות למומחית מהשורה הראשונה בתחום השיווק באינטרנט. זוהי בחירה מעולה של פייסבוק ואני בטוח שהיא תצליח לייצר לחברה נוכחות משמעותית מאוד בשוק הישראלי״.

 

פייסבוק פרסמה גם מספר נתונים עדכניים על משתמשיה בישראל. לפי פייסבוק, 3.9 מיליון אנשים משתמשים ברשת החברתית בישראל מדי חודש. 2.8 מיליון מתוכם מתחברים לשירות מדי יום. 79% מהמשתמשים בפייסבוק בישראל מתחברים לשירות באמצעות הסמארטפון.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x