$
רכב

שחקן חדש בזירה: קבוצת אלון תיכנס לשוק יבוא הרכב המקביל

במסגרת ההיערכות לכניסה לתחום, הנשלט באופן בלעדי על ידי סוכנות איילון מוטורס, אמר מנכ"ל קבוצת אלון: "אנו משוכנעים כי תחרות פתוחה תהיה טובה לכולם"

תומר הדר 14:1912.02.14

קבוצת אלון בבעלות משפחת נוימן נערכת לקראת יבוא מקביל של כלי רכב. במסגרת ההיערכות מונה השבוע חיים פילצר למנהל תחום היבוא המקביל בקבוצה.

לדברי עו"ד צחי נוימן, מנכ"ל הקבוצה: "פתיחת שוק ייבוא הרכב לישראל לתחרות אמיתית, על ידי הסרת החסמים שמונעים ייבוא מקביל ותחרותי של רכבים חדשים, ומכירתם לציבור במחיר הוגן ונמוך משמעותית מהמחיר הנוכחי - זוהי מהפכה של ממש, שמוביל שר התחבורה ישראל כ"ץ. אנחנו בקבוצת אלון כבר ערוכים להרים את הכפפה, וליישם את השינוי ההיסטורי הצפוי בשוק הרכב, הן לטובת הציבור הישראלי והן לטובת הפיתוח העסקי של קבוצת אלון. אנו משוכנעים כי תחרות פתוחה, אמיתית והוגנת תהיה טובה לכולם".

 

משרדי איילון מוטורס. החברה היחידה הפעילה בינתיים בתחום היבוא המקביל משרדי איילון מוטורס. החברה היחידה הפעילה בינתיים בתחום היבוא המקביל

 

קבוצת אלון פעילה בשוק הישראלי זה שנים ועוסקת בעיקר ביבוא של כלי רכב מסחריים וכבדים. הקבוצה כוללת שורה של חברות פרטיות בבעלות משפחת נוימן, ובכללן רשת ייחודית של 16 מוסכים לטיפול ברכב מסחרי, משאיות, אוטובוסים וציוד מכני הנדסי כבד; ייבוא של רכבים מסחריים, אוטובוסים וחלפים; חברת ליסינג המתמחה במימון רכישת רכב מסחרי וכבד; שירותי דרך וגרירה 24/7; עסקים נרחבים בתחום יזמות הנדל"ן; השקעות בהייטק ובחברות סטארט-אפ בארץ ובעולם; ופעילות עסקית בתחומי הרכב, הברזל והאנרגיה בסין ובתורכיה.

 

הקבוצה מעסיקה בישראל מעל 900 עובדים בפרישה ארצית. כיום פעילה בישראל רק חברה אחת העוסקת ביבוא מקביל: מדובר ב"איילון מוטורס", המחזיקה כיום בסוכנות אחת בהרצליה המשוקת ביבוא מקביל את רכבי פורד. בעתיד צפויה איילון מוטורס לייבא ארצה גם את רכבי לינקולן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x