$
משפט

הותר לפרסום נחקר נוסף בפרשת הקבלנים: רמי דואני

דואני, לשעבר מנכ"ל החברה הכלכלית בראשל"צ, נחקר במסגרת פרשת השוחד לכאורה. בשבוע שעבר הוא ביקש לאסור את פרסום שמו בטענה כי הפרסום עלול לגרום לו נזק קשה גם במישור האישי

זוהר שחר לוי 17:4711.02.14
הותר לפרסום מעורב נוסף בפרשת הקבלנים והשוחד לכאורה לעו"ד רועי בר: רמי דואני, לשעבר מנכ"ל החברה הכלכלית בראשון לציון, שנחקר במסגרת הפרשה.
דואני, אביה של הזמרת רוני דואני, ועובד בכיר בעיריית נתניה, נחקר בשבוע שעבר במשרדי יחידת החקירות הארצית, להב 433, עם הפיכתה של החקירה בפרשה לגלויה.

 

ביום חקירתו, נעצרו והובאו לבית המשפט לדיון בעניינם, עו"ד רועי בר, מנור גינדי ואורי לוי בעלי השליטה בגינדי השקעות והיזמים רון יצחקי, בעל קבוצת יצחקי השקעות, ומישאל יצחקי בעלי חברת מגדלי מירב.

 

מנור גינדי (במרכז) ורוני יצחקי. חשודים בפרשה מנור גינדי (במרכז) ורוני יצחקי. חשודים בפרשה צילום: אוראל כהן

 

לפי המשטרה, יזמי הנדל"ן, וקבלן נוסף ששמו עדיין אסור בפרסום, חשודים כי נתנו טובות הנאה לעו"ד בר, שעה ששימש כיועמ"ש של העיריות רחובות וראשון לציון וכן של החברה הכלכלית בראשון לציון כדי שיקדם פרויקטים נדל"נים בהם היה להם חלק.

 

דואני, נחקר אצל חוקרי להב 433, מאחר ושימש בעבר כמנכ"ל החברה הכלכלית עד שהתפטר מתפקידו בשנת 2010. מיד לאחר חקירתו במשטרה, ביקש בא כוחו, עו"ד בני כץ, לאסור את פרסום שמו בטענה כי הפרסום עלול לגרום לו נזק קשה הן במישור האישי, התדמיתי, המקצועי והכלכלי.

 

"דואני", כתב עו"ד כץ לבית המשפט, "נמצא על תקן של עובד בכיר בעיריית נתניה, מצוי בקשרים עסקיים מתוקף תפקידו עם גורמים עסקיים וממילא החקירה כאמור אינה עוסקת בעניינו וכבר כעת ברור לכל, כי אינו מעורב 'לא במיני ולא מקצתי'".

 

שופט בית משפט השלום בראשון לציון, מיכאל קרשן, אסר את פרסום שמו למשך שבוע כשמחר אמור היה להתקיים דיון נוסף בעניין. אולם, היום, הודיע דואני, באמצעות בא כוחו, כי הוא חוזר בו מהבקשה לאיסור הפרסום. בהתאם לכך, התיר בית המשפט לפרסם את שמו של דואני.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x