$
משפט

ירדן ודניאלה דנקנר מבקשות מביהמ"ש לפטר את אחיהן: "עושק וגוזל את דור כימיקלים"

בנותיו של דוד דנקנר, דודו של נוחי דנקנר, עתרו לבית המשפט בטענה כי אחיהן, גיל דנקנר, יו"ר החברה העוסקת בתעשיית הפלסטיקה, נוהג בחברה כמו הייתה "אחוזתו הפרטית"

כתב כלכליסט 15:3326.12.13

ירדן ודניאלה דנקנר, בנותיו של דוד דנקנר הגישו באמצעות עו"ד רויטל כרם תביעה נגד אחיהן גיל דנקנר לבית המשפט הכלכלי בתל אביב. גיל דנקנר הוא יו"ר דור כימיקלים. לטענת השתיים הוא "נוהג בדור כימיקלים כאילו זו אחוזתו הפרטית, עושק וגוזל אותה בקצב גובר והולך". 

 

השתיים עתרו לבית המשפט בבקשה לצו המורה לקבל לידיהן את מניותיהן בדור כימיקלים ולפטר את אחיהן מתפקידו בחברה.

 

מפעל דור כימיקלים בחיפה. ירדן ודניאלה דנקנר על אחיהם: "מושך כספים, מסכן את יציבותה ואף פיטר ללא הצדקה את המנכ"ל" מפעל דור כימיקלים בחיפה. ירדן ודניאלה דנקנר על אחיהם: "מושך כספים, מסכן את יציבותה ואף פיטר ללא הצדקה את המנכ"ל" צילום: גיל נחושתן

 

 

דור כימיקלים היא חברת תעשייה בתחום הפלסטיקה. החברה נמחקה מהמסחר בבורסה באפריל 2010, ומוזגה בהמשך עם חברות נוספות של המשפחה. ירדן ודניאלה דנקנר טוענות כי אחיהן, גיל דנקנר, השתלט על החברה ועושה בה כבתוך שלו: מושך כספים, מסכן את יציבותה ואף פיטר ללא הצדקה את המנכ"ל.

 

לטענת השתיים, הצליח דנקנר האח להחתים באמצעות אמו אביבה לפני מספר חודשים את האב דוד דנקנר על מסמכים שמתיימרים לגזול את רכושן עליו היה האב מופקד כנאמן לטובתן ובנוסף לקפח אותן כבעלות מניות.

 

את תגובתו של גיל דנקנר לא ניתן להשיג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x