$
מוסף מנהלים - דצמבר 2013
מוסף מנהלים חדש 2013

מקום 4: רוני סופר, גזית־גלוב. ציון סופי 8.37

האתגר הניהולי המרכזי שלי השנה הוא להמשיך לזהות ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקים השונים, לצד המשך יישום האסטרטגיה והתוכנית להשבחת תיק הנכסים"

כלכליסט 09:0430.12.13

כיצד תיראה 2014 להערכתך?

"אנו לא נוהגים לתת תחזיות ולמדנו בעבר שגם ההזדמנויות הגדולות ביותר וגם המשברים הגדולים לא שולחים הודעה לפני שהם מגיעים - אנחנו שואפים לייצר ערך אמיתי לבעלי המניות לטווח הארוך, וזו האסטרטגיה שמנחה אותנו. גם בשנה זו נגביר את החשיפה של החברה למשקיעים זרים ונמשיך בהשבחת תיק הנכסים תוך התמקדות בנכסי פריים, לצד חיפוש הזדמנויות נאותות בשווקים קיימים ובשווקים חדשים".

 

מה היה האתגר הניהולי המרכזי שלך השנה?

"להמשיך לזהות ולנצל הזדמנויות עסקיות בשווקים השונים, לצד המשך יישום האסטרטגיה והתוכנית להשבחת תיק הנכסים תוך מיקוד באזורים אורבניים צומחים. רמות המחירים של נכסי הפריים בערים המובילות בעולם המשיכו לעלות השנה, בעיקר בצפון אמריקה, ולכן באזור זה אנחנו מתמקדים פחות ברכישות חדשות ויותר בהשבחת תיק הנכסים הקיים באמצעות פיתוח ופיתוח מחדש".

 

רוני סופר רוני סופר צילום: עמית שעל

 

איזה תחביב שלך מעשיר אותך כמנהל ותורם לעבודתך?

"יוצא לי להיות הרבה על מטוסים, ובטיסות אני תמיד מוצא קצת זמן לקריאה. אני אוהב מאוד לקרוא ביוגרפיות של מנהיגים מתחומים שונים, בייחוד מנהלים ויזמים, כאלו שלקחו עסק מקומי קטן והפכו אותו לעסק גלובלי צומח למאה שנה".

 

מי היה השנה המנהל הטוב ביותר במשק לדעתך?

"דב לאוטמן ז"ל. דב היה אחד מחלוצי התעשייה הישראלית, מקור להשראה וסמל לציונות במיטבה. הוא השכיל למנף את מנהיגותו בתחום התעשייה ולהוביל בנחישות, עד יומו האחרון, תהליכים משמעותיים וחשובים בחינוך ובחברה בישראל. חשוב שכולנו נכיר ונוקיר את פועלו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x