תיירות

הושק מלון ריץ קרלטון במרינה בהרצליה: "יוקרה שאין לה מתחרים בארץ"

במלון המשתרע על פני 12 קומות 115 חדרים, 82 דירות נופש, 6 פנטהאוזים וסוויטה נשיאותית שגודלה 220 מ"ר. לראשונה בתולדות הריץ קרלטון העולמית - מסעדת המלון תהיה כשרה והיא תנוהל ע"י יונתן רושפלד

תמר וילרפורט 13:3015.12.13

מלון ריץ קרלטון במרינה בהרצליה הושק הבוקר, אחרי 8 שנים של עבודות תכנון ובנייה. הוא יתחיל לפעול מחרתיים.

בטקס השתתפו בין היתר השותפים ובעלי המלון, עדי ועירית שטראוס בעלי קבוצת "עדי'ס לייף סטייל" וגיל גבע, אריה בכר ומארק וייסמן מקבוצת תדהר, מנכ"ל המלון גדי חסין ונציגי רשת ריץ קרלטון העולמית, ביניהם סגן נשיא הרשת, סאנדיפ ווליה.

 

מימין: גיל גבע, עירית שטראוס, עדי שטראוס ואריה בכר. בעלי מלון ריץ קרלטון הרצליה מימין: גיל גבע, עירית שטראוס, עדי שטראוס ואריה בכר. בעלי מלון ריץ קרלטון הרצליה צילום: אסף פינצ'וס

 


 

במסיבת עיתונאים נמסר כי 50% מהמועסקים במלון הם עולים חדשים. עדי שטראוס התייחס לחוזה שנחתם לראשונה לבניית מלון עם רשת נובו הבינלאומית של רוברט דה נירו, ואחר כך בוטל, ואמר כי המשבר הכלכלי ב-2008 לא איפשר לרשת להיכנס לישראל, ואז התקיימה הפנייה לריץ קרלטון. גדי חסין, מנכ"ל המלון הוסיף שזו לא חוכמה למכור חדרים וארוחות, אלא אווירה וניסיון.

 

מלון ריץ קרלטון, המרינה בהרצליה מלון ריץ קרלטון, המרינה בהרצליה צילום: מתיו שו

 

במלון המשתרע על פני 12 קומות 115 חדרים, 82 דירות נופש, 6 פנטהאוזים וסוויטה נשיאותית בשטח של 220 מ"ר, בריכה על הגג, מתחם ספא הכולל חמאם טורקי וחדר כושר. לראשונה בתולדות הריץ קרלטון העולמית - מסעדת המלון תהיה כשרה. על המסעדה - "הרברט סמואל החדשה" - הופקד יונתן רושפלד.

 

לשאלת "כלכליסט" אם יש הצדקה כלכלית להקמת מלון מפואר ויקר בתקופה זו, ענה גיל גבע, מנכ"ל ויו"ר תדהר, שהמלון מציב סטנדרט חדש של יוקרה שאין לה מתחרים בארץ. "60% מדירות הנופש כבר נמכרו, וזהו המודל הכלכלי, שלא היה חלק מדרישות ריץ קרלטון, ואפשר להוריד את הריסק. בימים אלה עובדים על פרויקט גדול נוסף בשאיפה לפתוח ריץ קרלטון גם בתל אביב", אמר גבע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x