$
קריירה

מנהלים רומן בעבודה? כך תמנעו פגיעה בקריירה

התחלתם לצאת, אבל אתם עדיין לא בטוחים שזה רציני - מדובר במצב רגיש, במיוחד אם אתם עובדים באותה חברה. יועצים מסבירים כיצד תוכלו לשמור על סודיות ומהו הזמן הנכון לספר לקולגות

סוכנויות הידיעות 17:4812.12.13

כשמתחילים לצאת עם מישהו, נהוג לשמור על העניין בסוד עד שאנו בטוחים כי הקשר רציני. כלל זה מקבל משנה חשיבות כאשר אנו מנהלים קשר עם מישהו במקום העבודה. 

 

אך כיצד ניתן לשמור בסוד מערכת יחסים עם מישהו מהעבודה? הרבה יועצי קריירה ממליצים פשוט לנהוג על פי מדיניות הרלוונטית של החברה, אם קיימת כזו, או על פי הנורמות הקיימות.

 

רומן במקום העבודה. הימנעו מהפגנות חיבה פומביות רומן במקום העבודה. הימנעו מהפגנות חיבה פומביות צילום: SHUTTERSTOCK

 

עם זאת, אתר ביזנס אינסיידר מביא מספר דרכים שבאמצעותן תוכלו לשמור את הרומן בסוד:

 

1. קיימו שיחת "יחסינו לאן" מוקדם מהמקובל – בדרך כלל לאחר 4 דייטים בלבד. בשיחה קבעו מה מידת הרצינות של הקשר וכיצד תרצו להתנהל בעבודה כדי להימנע מלפגוע בתפקוד שלכם.

 

2. התרועעו עם קולגות אחרים. אם העובדים האחרים יראו אתכם ביחד לעתים קרובות, זה רק עניין של זמן עד שיבינו מה קורה. דאגו לא לשלוח זה לזה מבטים מאוהבים ובטח ובטח הימנעו מהפגנות חיבה פומביות.

 

3. נהלו סדר יום שונה. ואל תתכננו חופשות ארוכות משותפות. כולם יבחינו שאת נעדרים באותם הזמנים וחוזרים עם אותו השיזוף. נסו לא להגיע ולעזוב את המשרד יחדיו.

 

4

. שמרו מערכת בגדים להחלפה זה בביתו של זה או במגירה בעבודה. כך אם אינכם ישנים בבית, לא תצטרכו להגיע לעבודה באותו הלבוש. הדבר חשוב במיוחד לנשים שכן קולגות נוטים לשים לב ללבושן.

 

5. הימנעו מתלונות על בן או בת הזוג בפני עמיתים, גם אם מדובר בתלונות הקשורות לעבודה. והימנעו מלפגוע במוניטין המקצועי.

 

6. ספרו על הקשר לאחרים. בזמן המתאים. אם החלטתם ביחד כי יש לקשר שלכם פוטנציאל לטווח הארוך, רצוי שתספרו על כך לקולגות. יש אנשים שינסו לפגוע במעמדכם המקצועי אם לא תספרו. על כלל זה ניתן לוותר אם אתם עובדים בחברת ענק והסיכוי שלכם להתראות במהלך היום קטן.

 

7. תמיד אמרו את האמת. אם קולגה מתעמת אתכם לגבי הקשר, מומלץ להשיב בכנות. גם כך סביר שכולם כבר יודעים ואתם לא רוצים לפגוע באמינות שלכם.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x