• תפריט
תיירות

אל על חשפה את UP - מותג הטיסות המוזלות שלה

יציע מחירי השקה ל-3 חודשים של 69 דולר לכיוון ליעדים פראג ובודפשט, ו-99 דולר לברלין, קייב ולרנקה. המחיר הוא רק הבסיס שעליו גובות חברות הלואו קוסט תוספות שונות על כל שירות נוסף

גיל קליאן 13:2826.11.13

חברת אל על מצטרפת לתחרות בטיסות הלואו קוסט – שצוברות עוד ועוד פופלריות אצל הנוסע הישראלי שמעוניין קודם כל במחיר זול. אל על חשפה היום (ג') את מותג בטיסות המוזלות שלה שייקרא UP, ויציע מחירי השקה ל-3 חודשים של 69 דולר לכיוון ליעדים פראג ובודפשט, ומחירים של 99 דולר לברלין, קייב ולרנקה.  

כמו חברות הלואו קוסט האחרות, המחיר הוא רק הבסיס שעליו גובות חברות הלואו קוסט תוספות שונות על כל שירות נוסף. כך למשל תגבה אל על עוד 40-20 דולר על שליחת מזוודה שמשקלה מעל 6 ק"ג, 10 דולר על בחירת מושב מראש, 10 דולר על צ'ק-אין שלא באמצעות דלפק בידוק ממוחשב או האינטרנט, 55 דולר על שינויים בכרטיס, תשלום על מזון ומשקאות בטיסה ועוד.

 

מנכ"ל אל על, אליעזר שקדי מנכ"ל אל על, אליעזר שקדי צילום: סיון פרג'

 

אליעזר שקדי, מנכ"ל אל על: "אנו משיקים היום מותג תעופה חדש המביא בשורה של התחדשות, שינוי ומענה לצרכים המשתנים של עולם התעופה. בכך, אנו מצטרפים למגמה בענף התעופה הבינלאומי ואל חברות התעופה הגדולות בעולם, תוך היותנו קשובים למגוון ההעדפות של קהל הלקוחות. המותג UP מאפשר ללקוח לבנות את המוצר המתאים לו ולבחור עבור מה הוא משלם. .אני משוכנע כי המהלך יביא לשיפור יכולת התחרות שלנו, ירחיב את קהל לקוחותינו ויתן מענה טוב יותר לצרכי הנוסע והכל במחירים שווים לכל נפש".

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x