$
משפט

עו"ד אלי זוהר יגיב לבקשת השכר של שלמה נס בקלאבמרקט

תגובתו של זהר בעניין שכר הטרחה החריג שביקשו נאמני קלאבמרקט נדרשת בשל היותו חבר בוועדת הביקורת של החברה. אותה ועדה הגישה רק לאחרונה בקשה לשכר טרחה של 810 אלף שקל בתיק

ענת רואה 07:4719.11.13

השופט איתן אורנשטיין הוא זה שידון בדרישת נאמני קלאבמרקט, עו"ד שלמה נס ורו"ח גבי טרבלסי, לפסוק להם תוספת של 5 מיליון שקל לשכר הטרחה הסופי שקיבלו בתיק לפני 6 שנים והסתכם ב־24 מיליון שקל (כולל מע"מ).

 

עו"ד אלי זוהר. הסכמה להחזר הוצאות עו"ד אלי זוהר. הסכמה להחזר הוצאות צילום: מאיר אזולאי

 

אורנשטיין הורה ביום חמישי לחברי ועדת הביקורת של קלאבמרקט, עו"ד אלי זהר, עו"ד עדי בראונשטיין ורו"ח אלעד יריב, להגיש לו את עמדתם בנושא, וכתב שנס וטרבלסי צירפו הסכמה של ועדת הביקורת לשכר הטרחה שביקשו ב־2006 וספק מה הרלבנטיות של העמדה אז לבקשה הנוכחית. לבקשת השכר צירפו הנאמנים מכתב שקיבלו מעו"ד זהר שבו נכתב כי "ועדת הביקורת מותירה את ההחלטה הסופית לבית המשפט", אך הביע הסכמה לתשלום חצי מיליון שקל - החזר ההוצאות שהנאמנים ביקשו. הנושים הלא מובטחים, שהם אלו שיישאו בעלות השכר, קיבלו חודש להגיש את עמדתם. בחודשים האחרונים ביקשו חברי ועדת הביקורת לפסוק להם 810 אלף שקל על עבודתם בתיק תוך ציון שהנאמנים נס וטרבלסי "מסכימים".

 

הכנ"ר דוד האן התנגד והמליץ לשלם לשלושה 510 אלף שקל, לפי תחשיב של עשר שעות עבודה בממוצע בחודש. חברי הוועדה הגיבו שנראה להם כי נפלה טעות בחישוב הכנ"ר, מפני שלפי תחשיבו שלו אמור שכרם לעמוד על 610 אלף שקל בתעריף של 100 דולר לשעה לפי השער, "במועד שבו הסתיימה עבודת הוועדה". הכנ"ר הבהיר ששער הדולר הקובע הוא במועד התשלום, אך הסכים לשלם 567 אלף שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x