$
משפט

עמי סגל ייחקר בבית המשפט על ההשקעות שביצע בכספי לקוחותיו

כך החליט הבוקר שופט בית המשפט המחוזי, חאלד כבוב. לטענת משקיעים בקרנות הנאמנות פורום חו"ל שבניהולו של סגל, הם אינם מצליחים להנזיל למעלה מ-40 מיליון שקל שהעבירו לו להשקעה בקרנות

תומר גנון וזוהר שחר לוי 11:0911.11.13

בעלי קבוצת פורום, עמי סגל, ייחקר ביום חמישי בבית המשפט בניסיון לגלות מה עלה בגורל כספי משקיעים שניהל בקרנות הנאמנות פורום חו"ל שבבעלותו. כך החליט הבוקר שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, חאלד כבוב. לאחר שסגל טען כי הוא יתקשה להגיע לדיון בשל סיבות רפואיות, הדגיש השופט בהחלטה כי: "סגל אינו פטור מחובת התייצבות".

 

סגל נתבע לאחרונה לשלם 29 מיליון שקלים לשמואל מנדזיצקי, הבעלים של מחסני חשמל לשעבר. באי כוחו, עוה"ד אסף ברם ורועי סלוקי, טוענים בתביעה שהגישו שסגל אינו עומד לכאורה בהתחייבויותיו להנזיל את קרנות נאמנות פורום חו"ל שבניהולו, שבהן השקיע מנדזציקי. מדובר בקרנות שבהם מושקעים גם כ-150 לקוחות אלפא פלטינום ניהול השקעות, שהייתה בשליטתו של סגל, בהיקף של כ-12.5 מיליון שקל. לדברי אלפא פלטינום ניתנה פקודת מכירה לקרנות, אולם התמורה טרם התקבלה.

 

עמי סגל עמי סגל

 

במסגרת ההליך מינה השופט כבוב את רו"ח חיים סקאל לתפוס מסמכים שונים כדי לברר מה עלה בגורל הכספים שהושקעו בקרנות חו"ל. על פי הדו"ח הראשוני שהגיש סקאל בשבוע שעבר, נציגיו פשטו על ביתו השכור של סגל ברעננה, על משרדי פורום ברעננה ועל משרדי בית ההשקעות אלפא פלטינום ברמת גן, וכן ערכו חיפוש במכוניתו של סגל. הם תפסו מסמכים רבים, טלפונים וחומרי מחשב. סקאל טרם הגיש לבית המשפט דו"ח ממצאים.

 

בקבוצת פורום סירבו להגיב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x