$
משפט

תביעה נגד השופטת נגה אהד: "ניהלה מו"מ עם נושי החברה"

לטענת אלירן היקרי בתביעה שהגיש, השופטת אהד היתה בעלת עניין בחברת שנחאי תקשורת שקרסה, ואילו בנה אורי אהד ואשתו בנפרד קשרו קשר נגדו במטרה להעמידו לבד מול נושי החברה

תומר גנון 08:1524.09.13

אלירן היקרי, שהיה שותף לשעבר בחברת שנחאי תקשורת, תובע פיצויים בין היתר משופטת בית המשפט המחוזי מרכז נגה אהד. היקרי הגיש ערב חג סוכות לבית משפט השלום בתל אביב תביעה בסך 500 אלף שקל לצורכי אגרה, נגד אורי אהד, בנה של השופטת, המכהן כיום כראש עיריית פתח תקווה, נגד סיגל אהד, אשתו בנפרד כיום, וכאמור צירף גם את השופטת אהד כנתבעת שלישית. 

לטענת היקרי בכתב התביעה, השופטת אהד היתה בעלת עניין בשנחאי תקשורת, שהוציאה לאור מקומון בפתח תקווה בשם "חדשות מקומיות" ונקלעה בהמשך לקשיים כספיים. בנה אורי אהד היה לטענת היקרי המנהל והאחראי על הצד הפיננסי של שנחאי, ואילו סיגל אהד שימשה כדירקטורית ובעלת מניות. לפי הנטען בתביעה, השופטת אהד השקיעה כספים בחברת שנחאי, ואף העמידה לטובת החברה הלוואת בעלים בסכום של 80 אלף שקל בתחילת דרכה. היקרי טוען שהשופטת אהד "שימשה יועצת בחברה וניהלה משא ומתן מטעם החברה, לרבות משא ומתן מול נושי החברה והספקים שלה, ולשם ביצוע תפקידה ניהלה את המו"מ ממשרדי החברה".

 

השופטת נגה אהד השופטת נגה אהד

 

לטענת היקרי בכתב התביעה, כאשר החברה נקלעה לקשיים כלכליים, קשרו אורי וסיגל אהד קשר נגדו, במטרה להעמידו בחזית מול הנושים. לטענתו הועברו על שמו 25% ממניות החברה ללא ידיעתו, כדי שיערוב אישית לחובות החברה.

היקרי מוסיף וטוען שפעולות שונות שביצע אורי אהד בשנחאי, ובהן ניכיון צ'קים של החברה במאות אלפי שקלים בשוק האפור ולקיחתם לכיסו, הן שגרמו לקריסת החברה. עוד טוען היקרי בתביעתו כי אורי וסיגל אהד שכנעו אותו להלוות להם באופן אישי 230 אלף שקל - כספים שלא הושבו לו עד היום, לדבריו.

 

"מעללי הנתבעים אורי וסיגל נועדו לגרום לתובע פשיטת רגל, כך גם לטענת הנתבעים בעצמם", נטען בכתב התביעה. "משמעות הדבר שהתובע, בהיותו בן 22 בלבד, לא יוכל על פי דין למצות את הפוטנציאל שלו, ולא יוכל לעסוק במקצועות חופשיים כדוגמת עורך דין, רואה חשבון ועוד".

 

לטענת היקרי, הנזקים המצטברים שנגרמו לו על ידי כל הנתבעים עומדים על 6 מיליון שקל, אולם הוא העמיד את התביעה על סכום של 500 אלף שקל בגלל אגרת בית המשפט, שנגזרת ישירות מסכום התביעה.

 

יצוין כי אורי אהד הגיש תביעת דיבה נגד "כלכליסט" בסכום של מיליון שקל, בין היתר בטענה שאין לו כל קשר לשנחאי תקשורת.

השופטת נגה אהד לא מסרה תגובה באמצעות דוברות בתי המשפט.

 

עו"ד בועז בן־צור, בא כוחו של אורי אהד, לא מסר תגובה לדברים. עו"ד ארז אסרף, בא כוחה של סיגל אהד, סירב להגיב על הדברים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x