$
רכב

המתחרה החדשה בשוק היוקרה: מרצדס S קלאס החדשה הגיעה לישראל

כלמוביל החלה בשיווק סדרת המכוניות הבכירה ביותר של מרצדס במחירים שיחלו ב-870 אלף שקל. בין החידושים ניתן למצוא מערכת בקרת שיוט שמסוגלת להחזיר את הרכב לנתיב במקרה של סטייה ומערכת לשליטה במכונית באמצעות פקודות קוליות

תומר הדר 15:3010.07.13

כלמוביל, יבואנית מרצדס, החלה בשיווקה של מרצדס S קלאס החדשה. ה-S קלאס היא סדרת היצור הבכירה ביותר של מרצדס ומתחרה בב.מ.וו סדרה 7 ובאאודי A8.

 

היצע הדגמים שיוצג בשלב ראשון לצרכן הישראלי כולל גרסה היברידית: S400 - שמחירה יחל ב870 אלף שקלים וגרסה בכירה - S500 שמחירה יחל ב-990 אלף שקלים.

 

ה-S400 מצוידת במנוע בנפח 3.5 ליטרים המפיק 306 כוחות סוס ומנוע עזר חשמלי המפיק 27 כוחות סוס נוספים, ואילו ה-S500 מצוידת במנוע בנפח 4.7 ליטרים, המפיק 455 כוחות סוס.

 

מרצדס S קלאס החדשה. המתחרה החדשה בשוק רכבי היוקרה מרצדס S קלאס החדשה. המתחרה החדשה בשוק רכבי היוקרה

 

 

לדברי אריאל פינטו, מנכ"ל קבוצת היוקרה בכלמוביל, על פי הערכת היבואנית, מכירותיו של הדגם ההיברידי צפויות לתפוס כשליש מסך מכירותיה של ה- S קלאס, הצפויות למנות כמה עשרות יחידות השנה.

 

בין האביזרים שמותקנים ב-S קלאס נמנית מערכת המסוגלת לפצל את מסך הרכב הפנימי על מנת להציג מצבים בהם עצמים מתקרבים לרכב. המערכת כוללת גם בקרת שיוט המסוגלת להחזיר את ה-S קלאס לנתיב הנסיעה במקרה של סטייה ומערכת בלימה המזהה רכבים חולפים והולכי רגל ומגדילה את כוח הבלימה שהנהג מפעיל. בנוסף מצויד תא הנוסעים גם במערכת המאפשרת לנהג לשלוט על פונקציות מסוימות במכונית באמצעות פקודות קוליות ומערכת סראונד בעלת 24 רמקולים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x