$
רכב

פרסום ראשון

בטר פלייס תקיים יום מכירות מיוחד ביום הבחירות

הרנו החשמלית תוצע בעסקת ליסינג פרטי שבמסגרתה ישלם הלקוח מקדמה של 7,900 שקל ו-36 תשלומים חודשיים של כ-1,500 שקל

תומר הדר 18:1320.01.13

זמן קצר לאחר עזיבתו של המנכ"ל אוון ת'ורנלי האוסטרלי והחלטתה של בטר פלייס להתמקד בשוק הרכב הישראלי, הודיעה בטר פלייס על יום מכירות ייעודי ראשון, שיתקיים ביום הבחירות (ג').

 

 

במסגרת יום המכירות המיוחד שיתקיים בשיתוף עם חברת אלבר תוצע הרנו החשמלית בעסקת ליסינג פרטי שבמסגרתה ישלם הלקוח מקדמה של 7,900 שקל ו-36 תשלומים חודשיים של כ-1,500 שקל.

 

לדברי גורמים בחברה, מבצע זה הוא הראשון בשורה של מבצעי מכירות בשיתוף עם אלבר אלדן, שיוצעו לציבור בעת הקרובה.

 

למרות העובדה שבעת האחרונה נרשמו בחברה פיטורי עובדים והתפטרויות עובדים, מדגישים גורמים בחברה כי דווקא בימים אלה, עידן עופר מחויב לחברה יותר מתמיד: "עידן מראה בחברה מעורבות ברמה גבוהה, שלא היתה קיימת קודם", כך הסביר היום גורם בחברה ל"כלכליסט". "בשיחה שהתקיימה לאחרונה עם העובדים הדגיש עידן שהוא משנה את דעתו בנוגע לפריסה העולמית והאוסטרלית ושישראל עומדת לתפוס מקום חשוב בתכניות הפריסה של בטר פלייס.

 

"עידן ציין שגם בטאואר (חברת ההייטק) ההנהלה הוחלפה", אמר אותו בכיר. "עידן יודע היטב שידרש להשקעה נוספת בחברה כדי להחזיר אותה לתלם בשוק הישראלי ולא יהסס לבצע את ההשקעה וגם לפעול אישית כדי לגרום ללקוחות לאמץ את המכונית".

 

בימים הקרובים צפויה בטר פלייס להציג את מבנה החברה החדש. לדברי גורמים בחברה, ככל הנראה הדרג הניהולי יורכב מעובדים קיימים של בטר פלייס.

 

בשבוע שעבר הודיע מנכ"ל החברה האוסטרלי אוון ת'ורנלי על התפטרותו על רקע חילוקי דעות עם הנהלת בטר פלייס הנוגעים לביטול תכניותיה להתפרס לשווקים עולמיים כגון השוק האוסטרלי. התוכנית להתפרס על פני מספר מדינות הוחלפה בתוכנית להתמקד במכירות חזקות בשתי המדינות העיקריות בהן פרוסה תשתית מוכנה לרכב חשמלי: ישראל ודנמרק. מסיבה זו בימים אלה נערכת בטר פלייס לביצוע של חדירה אגרסיבית, במטרה למכור השנה אלפי רכבים. כפי שפורסם היום ב"כלכליסט", תוכנית זו מסתמכת על שתי זרועות עיקריות: שיווק באמצעות חברות הליסינג הגדולות - והסתמכות על מערך השיווק של קבוצת קרסו, יבואנית רנו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x